• Nieruchomości woj. Małopolskie

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 60.2m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 367 000 PLN
  • MiastoTarnów
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,2 m² + dodatkowo 8 m² piwnicy położone na 3. piętrze w bloku na Osiedlu Zielonym w Tarnowie. Nieruchomość stanowi pełną własność z udziałem w gruncie.

Mieszkanie składa się z:
trzech ustawnych pokoi osobnej kuchni
łazienki
oddzielnego WC
przedpokoju

Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica, co zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Lokal jest do remontu, co daje przyszłemu właścicielowi możliwość aranżacji według własnego gustu i potrzeb. W pokojach oraz przedpokoju znajdują się parkiet, natomiast w kuchni, łazience i WC położone są płytki.

Wszystkie media dostępne: woda miejska, ogrzewanie miejskie, pełne uzbrojenie budynku.

Niewątpliwym atutem jest dobra lokalizacja – w pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola, przystanki komunikacji miejskiej, tereny zielone oraz punkty usługowe. Osiedle spokojne i dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta.

Cena: 367 000 zł
Idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Zapraszam do kontaktu i na prezentację!

Zapraszam do kontaktu:

Karolina Krężołek
XXXXX017

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15865597
  • Data publikacji: 8 maja 2026 10:37 (9 dni temu)
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 3 / 3

Mapa

Małopolskie, Tarnów ,
Karolina Krężołek

Karolina Krężołek

+48XXXXXX017
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Tarnów

nieruchomosci-malopolskie-24.pl / 15865597

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

367 000 PLN

6 096 zł/m2
Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

Karolina Krężołek

+48534229017

Główne cechy:

  • Powierzchnia 60.2m2
  • Pokoje 3

Cena: 367 000 zł

Zapraszam do kontaktu:

Karolina Krężołek
534 229 017
[email protected]

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15865597
  • Data publikacji: 8 maja 2026 10:37 (9 dni temu)
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 3 / 3