• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Podgórze Duchackie

Znalezionych ofert: 33

15873047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27511219 15873047 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Krakowa - Wola Duchacka, ul. Gołaśka. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku (bez windy). Przemyś...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

835 000 PLN (13 468 zł/m2)

3
-
62 m2
1980
15839617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26756254 15839617 Nowoczesne 3‑pokojowe mieszkanie z klimatyzacją przy ul. Walerego Sławka - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż jasne, przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,01 m² , położone w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym z 201...

Kraków (Podgórze Duchackie), Walerego Sławka

959 000 PLN (17 125 zł/m2)

3
1
56 m2
2018
15806045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26321642 15806045 Kraków, Podgórze Duchackie - 3‑pokojowe mieszkanie, 55,7 m² Na sprzedaż ustawne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m², położone na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z 1978 ro...

Kraków (Podgórze Duchackie), Podedworze

728 000 PLN (13 236 zł/m2)

3
1
55 m2
1978
15893519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913519 15893519 3 pokoje 57 m² Wola Duchacka ul. Klonowica m. postojowe OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 3. piętrze w budynku z 2014 roku przy ul. Klonowica , w dzielnicy...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (14 895 zł/m2)

3
-
57 m2
2014
15883740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675620 15883740 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu dom z wydzielonymi 4 niezależnymi mieszkaniami. Lokalizacja: Podgórze Duchackie - Wola Duchacka - ul. Nowosądecka !!! CAŁA NIERUCHOMOŚĆ WYNAJĘTA + PACZKOMAT !!!...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (9 615 zł/m2)

12
4
260 m2
1990
15893095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27899805 15893095 DZIAŁKA BUDOWLANA 16,58 AR - PIASKI WIELKIE, PODGÓRZE DUCHACKIE Do sprzedaży działka budowlana o pow. 1658m2 zlokalizowana w Krakowie, nieopodal ulicy Spornej, w dzielnicy Podgórze Duchackie. Rewelacyjna lokalizacja, cisza i spokój z jednoc...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 000 PLN

-
-
1658 m2
-
15885282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27721880 15885282 Mieszkanie 2-pok. 37,85 m² 4. piętro z windą balkon widok na zieleń Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,85 m², położone na 4. piętrze w 10‑piętrowym bloku z lat 80‑tych. Budynek wyposażony jest w dwi...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

570 000 PLN (15 405 zł/m2)

2
-
37 m2
1982
15567574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21499085 15567574 ŁADNY, ZADBANY DOM W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA Prezentujemy jasny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na około 4-arowej działce w kameralnej uliczce w sąsiedztwie ulicy Nowosądeckie...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 795 000 PLN (11 809 zł/m2)

6
2
152 m2
1998
15863618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27253892 15863618 Kraków - Podgórze Duchackie Piaski Wielkie 3 pokoje ok. 55,7 m² balkonloggia WIDOK NA PANORAME MIASTA Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 55,7 m², położone na 10. (ostatnim) pięt...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

749 000 PLN (13 618 zł/m2)

3
-
55 m2
1978
15892368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898592 15892368 Kraków - Wola Duchacka Lokal handlowy 134,34 m2 parter-front z witryną Może być również biurowo-usługowy!! Lokalizacja Wola DuchackaKurdwanów! Lokal handlowy o powierzchni 134,34 m2 znajduje...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 300 000 PLN (9 630 zł/m2)

11
-
135 m2
2005
15888989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27838342 15888989 DOM WOLNOSTOJĄCY UL. TURNIEJOWA - WOLA DUCHACKA Do sprzedaży dom z 2004 roku, posadowiony na działce o pow. 7,85 ar w doskonałej lokalizacji przy ul. Turniejowej. Na działce znajduje się dodatkowo murowany garaż wolnostojący z podpięciem wody i...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 950 000 PLN (13 409 zł/m2)

9
3
220 m2
2004
15890814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883416 15890814 KURDWANÓW - ULICA CECHOWA Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość składającą się z kilku działek ewidencyjnych o powierzchni 7138 m2, leżącą w Krakowie pomiędzy ulicą Cechową a ulicą Stojałowskiego. Działka płaska, kształt nieregu...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 000 PLN

-
-
7138 m2
-