• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Zakopane Zakopane

Znalezionych ofert: 39

15889172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Panorama Tatr, czyste powietrze i technologia EV 27845760 15889172 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 50 m², położonego na zakopiańskiej Cyrhli - w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych części Zakopanego. To propozycja dla osób poszukujących...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

1 300 000 PLN (26 000 zł/m2)

2
1
50 m2
2012
15878834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27602437 15878834 Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,7 m² z ogródkiem,położone w jednej z najbardziej popularnych lokalizacji Zakopanego - tuż przy Krupówkach.Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz prywatnym wejściem, co daje szerok...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

999 000 PLN (21 860 zł/m2)

3
1
45.7 m2
-
15853674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z widokiem na Giewont, serce Zakopanego 27054370 15853674 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m², położonego w jednej z najbardziej wyjątkowych lokalizacji w Zakopanem. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta, zaledwie kilka kroków od Krupówek,...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

810 000 PLN (21 316 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15841718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twoja prywatna loża z widokiem na Giewont 26793117 15841718 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 70 m², położonego w prestiżowym kompleksie w malowniczej części Zakopanego. To propozycja dla osób poszukujących komfortu, prywatności oraz niezakłóconego widoku na panoramę Ta...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

1 400 000 PLN (20 290 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15796971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 54 m2 z widokiem na góry - Zakopane 26134709 15796971 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą klimatycznego mieszkania o powierzchni 54 m², położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Zakopanego — w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej do wypoczynku lub inwestycji.Najważniejsze atu...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

769 000 PLN (14 241 zł/m2)

3
1
54 m2
-
15355193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16674764 15355193 *zdjęcia wykorzystane w ogłoszeniu należą do właściciela. Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie z dochodem z najmu - tuż przy Krupówk...

Zakopane (Zakopane) (Małopolskie, gm. Zakopane)

1 950 000 PLN (29 104 zł/m2)

4
-
67 m2
1930
15706895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24309883 15706895 Zakopane - nowoczesne 2 pokoje 53 m² z balkonem, widokiem i SPA w budynku! Oferujemy nowoczesne, stylowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53 m² położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą (z 2009 r.) - idealne na własn...

Zakopane (Zakopane) (Małopolskie, gm. Zakopane)

850 000 PLN (16 038 zł/m2)

2
-
53 m2
2009
15882426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27663557 15882426 Na sprzedaż urokliwe i komfortowe mieszkanie o pow. 34 m2, zlokalizowane w malowniczym i spokojnym Białym Dunajcu.Nieruchomość znajduje się w kameralnym, wolnostojącym domu jednorodzinnym, co gwarantuje prywatność i poczucie niezależności. Wykończone...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

435 000 PLN (12 794 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15752718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25173481 15752718 Wyjątkowe mieszkanie w Zakopanem, blisko blisko Tatr. Bardzo ładny apartament położony w sercu Zakopanego, przy ulicy gen. Boruty Spiechowicza. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie bezpośredni dostęp do górskich szlaków, jednocześnie pragną...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

849 000 PLN (21 543 zł/m2)

3
-
39.41 m2
2012
15887941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 12 pokojowe 27797891 15887941 NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA W ZAKOPANEM 3 DOMY CYRHLASTYL REGIONALNY POD TATRAMI GOTOWY MODEL BIZNESOWYZ ogromną przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży zespołu trzech wolnostojących domów jednorodzinnych, położonych w prestiżowej, naj...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

2 890 000 PLN (2 768 zł/m2)

12
-
1044 m2
2018
15841105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26787866 15841105 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Zakopanego, przy słynnej ulicy Krupówki! To przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m² znajduje się na 3. piętrze budynku, co zapewnia niepowtarzalny widok na malownicze Tatry i centru...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

1 250 000 PLN (26 042 zł/m2)

1
-
48 m2
1960
15884883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27714191 15884883 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788Apartament premium w sercu Zakopanego ul. Zwierzyniecka TOP lokalizacjaNa sprzedaż wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim, położony na najwyższej kondygnacji kameralnego budynku w jednej z na...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

2 699 000 PLN (26 461 zł/m2)

1
1
102 m2
2026