• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 348

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15866204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27315550 15866204 Do wynajęcia od maja 2026 r. komfortowy lokal biurowy położony na Salwatorze. Lokal w wysokim standardzie, zlokalizowany na pierwszym piętrze w elegancko wykończonym biurowcu Klasy A. Reprezentacyjna klatka schodowa i wejście do budynku.Okna nowe alu...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

15 000 PLN (50 zł/m2)

9
-
300 m2
2008
15879961 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27614288 15879961 Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową ~95m2 w nowoczesnym budynku biurowym z portiernią i dostępem 24h *Zdjęcia należą do właściciela oferty Na powierzchnię składa się 3 pokoi biurowych, toalety, aneksu kuchennego oraz korytarza. Lokal...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 600 PLN (69 zł/m2)

11
-
95 m2
2000
15884820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27713077 15884820 Do wynajęcia powierzchnia biurowa w budynku biurowym blisko Nowego Kleparza. Lokal znajduje się na 3 piętrze, składa się z dwóch powierzchni open space (łącznie ok. 60 stanowisk pracy), sali konferencyjnej, 3 sal spotkań, kuchni, ser...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

43 136 PLN (64 zł/m2)

11
-
674 m2
2016
15880529 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27615198 15880529 Lokal - ul. Floriańska - w oficynie kamienicy. Lokal znajduje się w kameralnej oficynie jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Krakowie - ul. Floriańskiej. Jest to prestiżowa lokalizacja, w pobliżu Starego Miasta, w sąsiedztwie licznych p...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (70 zł/m2)

11
-
70 m2
1800
15880425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27615148 15880425 Lokal biurowy - Rynek Główny, Kraków - 435m2 - II piętro z windą: Lokal biurowy o powierzchni 11 przestronnych pomieszczeń znajduje się na II piętrze eleganckiego budynku z windą, z widokiem na Rynek Główny...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

39 150 PLN (90 zł/m2)

11
-
435 m2
-
15880328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27615147 15880328 Lokal użytkowy o powierzchni 52 m² przy ul. Erazma Jerzmanowskiego. Lokal znajduje się w dogodnej lokalizacji z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej oraz w pobliżu popularnych punktów handlowych. W sąsiedztwie działają ...

Kraków (Prokocim) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 940 PLN (95 zł/m2)

11
-
52 m2
2024
15674500 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23727503 15674500 Nowoczesna powierzchnia biurowo-usługowa do wynajęcia - 476 m² Kraków, Nowa Huta Świetna lokalizacja, wysoki standard, niezależne wejście i parking — idealna przestrzeń dla Twojego biznesu! Lokal w skr&...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

40 000 PLN (84 zł/m2)

11
-
475 m2
2025
15863471 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27250093 15863471 Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy położony na drugim piętrze kamienicy. Lokal składa się z 2 pokoi biurowych, pomieszczenia kuchenneo - konferencyjnego ,pełnej łazienki i garderobyschowka. Łączna powierzchnia lokalu to 65,3m2.Ogrzewanie.centralne...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (45 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15883764 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675694 15883764 Członkostwo Coworking — elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Fronton *Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają char...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

309 PLN (62 zł/m2)

11
-
5 m2
-
15883763 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675693 15883763 Członkostwo Coworking — elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Bonarka B4B*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają c...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

309 PLN (62 zł/m2)

11
-
5 m2
-
15883768 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675695 15883768 Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus Fronton *Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają charakter orientacyjny i oznaczają cen...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

465 PLN (93 zł/m2)

11
-
5 m2
-
15883770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675696 15883770 Członkostwo Coworking — elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Graffit House*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

309 PLN (62 zł/m2)

11
-
5 m2
-