• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 348

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15735635 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24859119 15735635 Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Bonarka B4B *Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Oferta obejmuje prywatną, serwisowaną przestrzeń bi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 930 PLN (231 zł/m2)

11
-
30 m2
-
15794502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26073361 15794502 Do wynajęcia powierzchnia biurowa w buirowcu klasy A połozonym przy ul. Kamieńskiego.Lokal położony jest posrodku pietra - nie ma więc okna. Swiatło wpada przez szklane szyby mleczne od sufitu i sztuczne oświetlenie jest bardzo mocne i nie odstaje od...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 784 PLN (41 zł/m2)

1
-
44 m2
2017
15794490 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26073329 15794490 Do wynajęcia prestiżowa willa położona na Woli Justowskiej.Budynek o pow. całkowitej 438 m2 oraz drugi budynek z trzystanowiskowym garażem, serwerownią oraz użytkowym poddaszem o pow. całkowitej 135 m2. Łączna powierzchnia całkowita obiektów to 573 m...

Kraków (Wola justowska) (Małopolskie, gm. Kraków)

23 000 PLN (40 zł/m2)

11
-
573 m2
-
15872210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27488195 15872210 Do wynajęcia lokal biurowy w skład którego wchodzi 8 pokoi biurowych, 2 łazienki, kuchnia oraz garderoba. W lokalu parkiety lakierowane oraz płytki ceramiczne, klimatyzacja, instalacja elektryczna, okablowanie strukturalne, serwerownia, węzeł sanitar...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

15 251 PLN (63 zł/m2)

8
-
242 m2
-
15839945 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny garaż 26762572 15839945 Do wynajecia prywatne miejsce postojowe z blokadą na zamek połozone przed blokiem nr 120 przy ul. Dobrego pasterza ( na zewnątrz, bez zadaszenia). Do wynajecia jest konkretnie miejsce o numerze 8, przed budynkiem.Swietna opcja dla osób pracujących w ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

180 PLN (14 zł/m2)

11
-
13 m2
-
15794453 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26073332 15794453 Do wynajęcia lokal biurowy typu open space o powierzchni 67,3 m2 położony na parterze pięciopiętrowego biurowca - ul. Ujastek.Dostępność dla osób z niepełnosprawnościami - szerokie drzwi, rampa dla wózków przy wejściu głównym.Duża jasna sala (67,3 m2...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 030 PLN (45 zł/m2)

1
-
67 m2
-
15794460 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26073333 15794460 Do wynajęcia lokal biurowy - 2 gabinety, kuchnia o powierzchni 47,1 m2 położony na parterze pięciopiętrowego biurowca - ul. Ujastek.Dostępność dla osób z niepełnosprawnościami - szerokie drzwi, rampa dla wózków przy wejściu głównym.Dwa gabinety, włas...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 120 PLN (45 zł/m2)

1
-
47 m2
-
15799176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26182786 15799176 DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWY PARĘ MINUT OD RYNKU GŁÓWNEGO O POWIERZCHNI 500 M2. Wnętrza charakteryzują się wysokimi sufitami, dużymi oknami i pow. typu open space Lokal idealnie sprawdzi się pod wystawę, sklep, biuro czy miejsce usług...