• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 348

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15727075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24711603 15727075 Prezentujemy lokal znajdujący sięprzy ul. Kościuszki, na wysokości ul. Tatarskiej.Lokal składa dużego, kwadratowego pomieszczenia, przedpokoju oraz łazienki .Metraż lokalu to 40 m2.Czynsz wynosi ok. 120 zł.Kamienica ładna, zadbana, w stylu ART DECO. ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 PLN (38 zł/m2)

11
-
40 m2
-
15851651 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny garaż 27013789 15851651 MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM BUDYNKU, UL. ŚLUSARSKA 5, ZABŁOCIE. DOSTĘPNE OD ZARAZ CENA Czynsz najmu 350 zł miesiąc. Kaucja: 350 zł. Wynagrodzenie za pośrednictwo: 350 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania doda...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

350 PLN (27 zł/m2)

11
-
13 m2
-
15876208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27532760 15876208 Lokal biurowo-usługowy. położony częściowo na parterze, częściowo na poziomie -0,5 w kamienicy po generalnym remoncie.Wydzielone open space ok 50m2 na poziomie 0 ,sala konferencyjna, kuchnia oraz węzły sanitarne na poziomie-0,5.Powierzchnia nr 1(pozi...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 398 PLN (37 zł/m2)

5
-
171 m2
-
15873366 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27515968 15873366 Do wynajęcia ładny lokal z przeznaczeniem na biuro zlokalizowany na parterze ( część na poziomie -1) kompletnie zrewitalizowanej reprezentacyjnej kamienicy przy ul. Smoleńsk.Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika.Lokal w dobrym stanie technicznym ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 500 PLN (75 zł/m2)

5
-
140 m2
-
15807177 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26363861 15807177 Do wynajęcia lokal biurowy w kamienicy po generalnym remoncie. Wydzielone pokoje biurowe, kuchnia i węzeł sanitarny. Lokal jest wyposażony w klimatyzację.Lokal z oknami wychodzącymi na cichy dziedziniec budynku.Udogodnienia w budynku: ochrona i monit...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 633 PLN (59 zł/m2)

5
-
163 m2
-
15876112 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27531196 15876112 Do wynajęcia powierzchnia biurowo - usługowa lub handlowa w buirowcu klasy A połozonym przy ul. Kamieńskiego. W lokalu są zarówno zwykłe okna ( 3 ), jak i i witryna z wejściem bezposrednio z zewnatrz ( parking)Możliwośc aranżacji wnętrza zgodnie z po...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 802 PLN (49 zł/m2)

2
-
57 m2
2017
15890968 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27883627 15890968 Do wynajęcia Lokal z 6 pomieszczeniami biurowymi - 134 m² w sąsiedztwie Huty T. Sendzimira Oferujemy do wynajęcia przestronne pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni ok. 134 m² , zlokalizowane na parterze dwukondygnacy...

Kraków (Nowa Huta), Mrozowa

5 999 PLN (45 zł/m2)

1
-
134 m2
-
15561872 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21367499 15561872 Lokal użytkowy przy Łupaszki Do wynajęcia lokal użytkowy położony przy ulicy Łupaszki w Bronowicach - Mydlnikach. Lokal znajduje się w przyziemiu czteropiętrowego budynku z 2010 roku. Lokal ma ponad 148m2 i składa się z recepcji przy d...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 995 PLN (54 zł/m2)

11
-
148 m2
2010
15892333 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898681 15892333 Całe piętro pod biurousługihandel ok.283 m² Dębniki, Kraków ​Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić przestronny lokal o powierzchni ok. 283 m² na wynajem, zajmujący całą kondygnację...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

13 000 PLN (46 zł/m2)

11
-
283 m2
2016
15861636 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
✅lokal biurowy✅ 66,08 m2✅ ul. Józefitów ✅ 3 pok. 27208660 15861636 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego lokalu biurowego, położonego w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość doskonale sprawdzi się pod działalność biurową, usługową lub siedzibę firmy. Lokal dostępny od...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (53 zł/m2)

3
-
66 m2
1930
15893261 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27906311 15893261 STARE MIASTO - UL. PĘDZICHÓW - PRESTIŻOWA LOKALIZACJA - LOKAL BIUROWY - KANCELARIA W KAMIENICY LOKALIZACJA: Ulica Pędzichów , będąca przecznicą od ulicy Długiej to ścisłe centrum Krakowa z dobrym dojazdem. Kr&oac...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (112 zł/m2)

11
-
34 m2
1900
15893260 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27906304 15893260 Ogłoszenie lokalu handlowo-usługowego do wynajęcia Lokal handlowo-usługowy, 139 m² - ul. 29 Listopada Do wynajęcia przestronny i nowoczesny lokal o powierzchni 139 m² położony przy ul. 29 Listopada, zaledwie 500 m od...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 900 PLN (50 zł/m2)

11
-
139 m2
2009