• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 348

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15507783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20105872 15507783 Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia lokal na parterze o pow. 35 m2 na nowym osiedlu przy ul.Prandoty 10C. Idealny pod usługi kosmetyczne lub biurowe.Do wynajęcia od listopada lokal składający się z 2 pokoi, łazienki, z wyjściem na ogródek. Lokal...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (100 zł/m2)

11
-
35 m2
2024
15510466 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20129354 15510466 Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia od zaraz lokal na parterze z witryną o pow. 90.2 m2 przy ul.Prandoty 10C. Idealny pod usługi kosmetyczne, biurowe lub handel.Do wynajęcia od listopada lokal składający się z otwartej przestrzeni ok. 80 m2 oraz...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

19 999 PLN (222 zł/m2)

11
-
90.2 m2
2024
15507803 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20106757 15507803 Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia od zaraz lokal na parterze z witryną o pow. 37.8 m2 przy ul.Prandoty 10C. Idealny pod usługi kosmetyczne lub biurowe.Do wynajęcia od listopada lokal składający się z otwartej przestrzeni ok.33 m2 oraz pomieszc...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 400 PLN (222 zł/m2)

11
-
37.8 m2
2024
15669631 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23619160 15669631 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ BUDYNEK WIELOFUNKCYJNY MIEJSCA PARKINGOWE KLIMATYZACJA N20 Nieruchomości oferuje do wynajmu wielofunkcyjną nieruchomość zaspokajającą jednocześnie potrzeby biurowe, magazynowe oraz logistyczne, zlokalizowaną w K...

Kraków (Grębałów) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 900 PLN (62 zł/m2)

11
-
160 m2
1980
15276073 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal przy głównej ulicy - 0% prowizji od najemcy 14479306 15276073 Lokal na wynajem o powierzchni 18 m2 w świetnym punkcie komunikacyjnym - przy ul. Bronowickiej w Krakowie.Nie pobieramy wynagrodzenia z tytułu wynajmu tej nieruchomości.Atuty lokalu:- lokal dobrze widoczny z ulicy,- możliwość umieszczenia szyldu rekl...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 750 PLN (97 zł/m2)

1
-
18 m2
-
15727232 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24712950 15727232 PREMIUM ESTATES prezentuje lokal usługowy o powierzchni około 25 m2 wraz z rejestracją i zapleczem. Do wejścia od zaraz! LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w dzielnicy Salwator przy ul. Senatorskiej tuż przy ul. Kościuszki. Jest to doskonała...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (50 zł/m2)

11
-
50 m2
1950
15045225 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 7951726 15045225 LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIA --- WIELICKA GRUPA KRAKOWIAK Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy o powierzchni 250m2 , znajdujący się w dzielnicy Prokocim-Bieżanów, przy ul. Wojciecha Gersona. Lokal składa si...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 000 PLN (48 zł/m2)

11
-
250 m2
2003
12637885 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 947175 12637885 wynajmiemy lokal biurowy w okolicy Urzędu Miasta  przy ulicy wielickiej. Lokal znajduje się w biurowcu na 2 piętrze. Oprócz czynszu najmu koszt mediów to 5 zł nettom2 w skład których wchodzi woda ogrzewania, oraz prąd. Internet pł...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

986 PLN (70 zł/m2)

1
-
14 m2
-
15701480 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24218943 15701480 Rozkład: dwustronny, jasny, ustawne; Budynek: blok, z 2016 roku; Standard: W dobrym stanie; W pobliżu: biurowce, sklepy, usługi; Na wynajem nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 108,93 m2 na ul. Dąbskiej. Oferujemy atrakcyjny lokal użytkowy o pow...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 700 PLN (81 zł/m2)

11
1
108 m2
2016
15504499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20028810 15504499 Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu piętra, w nowo wybudowanym budynku handlowo - usługowym, znajdującego się na ul. Albatrosów w rejonie Rybitwy (dojazd od ul. RybitwySurzyckeigo lub Christo Botewa). Możesz zostać pierwszym użytkown...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 800 PLN (45 zł/m2)

11
-
220 m2
2021
15619031 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22576250 15619031 Lokalizacja: Adres: ul. Basztowa 3, Kraków – Stare Miasto Powierzchnia: 216,00 m² (powierzchnia netto) 223,56 m² (powierzchnia najmu brutto, współczynnik powierzchni wspólnej: 3,5%) 2 piętro (z 5) Budynek wyposażony w windę  Warunk...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

11 858 PLN (55 zł/m2)

11
-
216 m2
-
14495643 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 131186 14495643 LOKALE BIUROWY Oferujemy do wynajęcia lokale biurowe o różnym metrażu. Całość składa się z 3 pokoi. Lokale są położone na 1 piętrze. Całość monitorowana oraz chroniona. W pobliżu przystanek autobusowy i tramwajowy. Pomieszczenia jasne, przestronne,...

Kraków (Nowa Huta), Kocmyrzowska

2 934 PLN (40 zł/m2)

1
-
73 m2
-