• Nieruchomości woj. Małopolskie

Dom bliźniak

  • Pokoje4
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 80m2
  • Rodzaj Dom bliźniak
  • Cena 719 000 PLN
  • MiastoWrząsowice
  • Rok budowy2025

Opis szczegółowy

Kraków-1,5 km- Wrząsowice /Swoszowice-dom w cenie 2 pok mieszkania?Tak, to możliwe!- dom we Wrząsowicach , na granicy ze Swoszowicami ,tylko 14 minut min od Ronda Matecznego

SEGMENT Z OGRÓDKIEM i MIEJSCEM POSTOJOWYM- BEZ PROWIZJI i PCC- MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OBYWATELI SPOZA UNII EUROPEJSKIEJ WRZASOWICE ul.Kraśnik gmina Świątniki Górne, w odległości ok. 1,5 km od granicy Krakowa.

Komfortowy, dobrze zaprojektowany , tani w utrzymaniu dom dla rodziny -kameralne osiedle tylko 8 segmentów
Przemyślany układ domu sprawia,że powierzchnia 80 m2 wydaje się zdecydowanie większa
Każdy dom to parter i piętro
powierzchnia segmentu ok 80 m2 po podłodze, 75 m2 powierzchni użytkowej

działka dla domu ok 100 m2
UKŁAD domu
parter ;
- pokój dzienny z wyjściem na taras i do ogródka
-osobna jasna kuchnia
-wc
-wiatrołap i komunikacja
piętro:
2 lub 3 sypialnie
-łazienka
-komunikacja
dodatkowo strych o powierzchni ok. 20 m2 jako dodatkowe świetne miejsce do przechowywania

Budynki sprzedawane są w stanie deweloperskim.
Wykonane w technologii tradycyjnej -ściany murowane - z bloczków z ciepłego betonu komórkowego TERMOBET, ocieplone styropianem gr. 15 cm
dach pokryty dachówką cementową CREATON,
-wykonane instalacje wewnętrzne (wod-kan, gaz, c.o. i elektryka),
- tynki wewnętrzne, wylewki
-w całym budynku ogrzewanie podłogowe- instalacja c.o. z kotłem gazowym i podejściem pod kominek
Budynki wyposażone w instalację kanalizacyjną z odprowadzeniem do gminnej sieci kanalizacyjnej.
Teren wokół budynków ogrodzony, z wykonanymi dojściami do budynku, miejscami postojowymi i tarasami.
Do każdego segmentu przewidziano wydzieloną i ogrodzoną część działki do wyłącznego korzystania dla Nabywcy danego lokalu oraz 1 miejsce postojowe (w cenie zakupu).
Kupujący nie płaci 2 % podatku PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości
termin zakończenia budowy - lipiec/sierpień 2026.
Oddanie do użytkowania - wrzesień/październik 2026 r.
cena 719 000 zł- cena segmentu wewnętrznego
w sprzedaży segment zewnętrzny z większą działką - w cenie 754 tys. zł
MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OBYWATELI SPOZA UNII EUROPEJSKIEJ
LOKALIZACJA; ul.Kraśnik to spokojna, lokalna ulica , tuż obok inwestycji teren leśny z Parkiem EkoOsada
-w odległości 800 m Żłobek Lenkowo i Polsko- Angielskie Przedszkole,
-delikatesy Premium 1 km
-do przystanku autobusowego linii 215, 915 oraz 265 14 min spacerem
-szkoła podstawowa w Swoszowicach 5 min samochodem
5 minut samochodem w Swoszowicach liczne sklepy: Lewiatana, Delikatesy Centrum, Lidl, Rossman ,rzemieślnicze piekarnie i cukiernie, lokalna masarnia, restauracje apteki, przychodnia zdrowia, stomatolog, fizjoterapeuta sklep zoologiczny i przychodnia weterynaryjna
Dla wypoczynku i aktywności fizycznej mamy do dyspozycji korty tenisowe, hale sportową i boiska , stadninę koni oraz klub tańca towarzyskiego
zapraszam na prezentację domu

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896335
  • Data publikacji: 23 maja 2026 21:07 (11 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 4

Mapa

Małopolskie, Wrząsowice ,
Anna Drabek

Anna Drabek

+48XXXXXX590
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom bliźniak na sprzedaż - Wrząsowice

nieruchomosci-malopolskie-24.pl / 15896335

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

719 000 PLN

8 988 zł/m2
Wrząsowice (Małopolskie, gm. Świątniki Górne)

Anna Drabek

+48602306590

Główne cechy:

  • Powierzchnia 80m2
  • Pokoje 4
  • Rok budowy 2025

Opis - Dom Bliźniak

Każdy dom to parter i piętro

działka dla domu ok 100 m2
UKŁAD domu
parter ;
- pokój dzienny z wyjściem na taras i do ogródka
-osobna jasna kuchnia
-wc
-wiatrołap i komunikacja
piętro:
2 lub 3 sypialnie
-łazienka
-komunikacja

Budynki sprzedawane są w stanie deweloperskim.
dach pokryty dachówką cementową CREATON,
- tynki wewnętrzne, wylewki