• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Małopolskie

Znalezionych ofert: 4 988

15891508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897941 15891508 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

558 332 PLN (19 940 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15891494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897932 15891494 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

731 293 PLN (15 235 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15891586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897927 15891586 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

745 822 PLN (15 538 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15891584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897916 15891584 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

577 350 PLN (16 038 zł/m2)

1
-
36 m2
2026
15891491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897914 15891491 Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyr&...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

576 309 PLN (16 009 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15891487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897901 15891487 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

625 508 PLN (16 039 zł/m2)

2
-
39 m2
2026
15891765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897893 15891765 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

398 439 PLN (15 325 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15891764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897888 15891764 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

554 439 PLN (15 401 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15891670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897885 15891670 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania lokale w nowej inwestycji. ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

554 439 PLN (15 401 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15891666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897862 15891666 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

544 656 PLN (15 129 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15891854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897858 15891854 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

541 041 PLN (15 029 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15891663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897844 15891663 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

589 000 PLN (14 725 zł/m2)

2
-
40 m2
2023