• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Chrzanów

Znalezionych ofert: 33

15829682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26631228 15829682 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie na 2 pietrze w budynku przy Al.Henryka 35 w Chrzanowie .Garsoniera ma powierzchnie 22,88 m, do lokalu przynależy piwnnica o pow 7,5 m.Orgrzewanie,woda,prąd,kanalizacja.Jest po remoncie do wejśc...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

165 000 PLN (5 500 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15871355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27468297 15871355 KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący 693 248 448 **Budynek mieszkaniowobiurowy Kolonia Stella Chrzanów**Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej kameralnych części Chrzanowa na osiedlu Stella, w południowej części mia...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

3 690 000 PLN (2 460 zł/m2)

12
-
1500 m2
2000
15871356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27468298 15871356 KRYSTIAN STAŃCZYKAgent prowadzący693 248 448 **Budynek mieszkaniowobiurowy Kolonia Stella Chrzanów**Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej kameralnych części Chrzanowa na osiedlu Stella, w południowej części miasta. To ...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

3 690 000 PLN (2 460 zł/m2)

1
-
1500 m2
2000
15578060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21719302 15578060 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam działkę budowlaną w Luszowicach gmina Chrzanów, Małopolska .Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklep, kościół, szkoła, przystanek autobusowy. Działka posiada wydane warunki zabudowy. Ogłoszenie pryw...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

240 000 PLN (123 zł/m2)

-
-
1950 m2
-
15825262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26621412 15825262 Chrzanów, ul. Kolonia Fabryczna - do sprzedania garaż (z możliwym najemcą) Oferujemy garaż o powierzchni 26 m2 wraz z działką (pow. 43 m2) położoną na terenie objętym MPZP (oznaczony jako 3KDW - tereny dróg wewnętrznych). ...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

83 000 PLN (3 192 zł/m2)

11
-
26 m2
1975
15806717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26350832 15806717 Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom wolnostojący w położony najlepszej części Chrzanowa.LOKALIZACJA:Blisko 40-tysięczne miasto Chrzanów jest położone w strategicznej lokalizacji w połowie drogi między Krakowem a Katowicami przy autostradzie A...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

1 495 000 PLN (8 125 zł/m2)

5
2
184 m2
2017
15753495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25198263 15753495 TYLKO U NAS !Na sprzedaż przestronne i pięknie wykończone 4-pokojowe mieszkanie w bardzo spokojnej i zielonej części Chrzanowa, ulica Fabryczna. LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA:• Przystanek autobusowy około 200 m od budynku• Stacja PKP Chrzanów w odległośc...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

415 000 PLN (5 390 zł/m2)

4
1
77 m2
-
15794155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26062336 15794155 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość składającą się z dwóch przestronnych domów wolnostojących, położonych na dużej, 33-arowej działce w spokojnej części Chrzanowa. Okolica jest cicha, otoczona zabudową jednorodzinną i terena...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

1 780 000 PLN (2 738 zł/m2)

12
-
650 m2
2000
14351100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 124096 14351100 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 137,78 mkw w kamienicy przy ulicy 29 Listopada w Chrzanowie. LOKALIZACJABudynek położony jest w ścisłym centrum Chrzanowa. Usytuowany w pobliżu przystanków tramwajowych i autobusowych umożliwiających szybki do...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

580 000 PLN (4 210 zł/m2)

6
-
137.78 m2
-