• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Czernichów

Znalezionych ofert: 22

15893085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27899794 15893085 Domy jednorodzinne pod Krakowem Prezentuję Państwu ofertę nowoczesnych i funkcjonalnych domów położonych na działkach od 300 m2 do 710 m2. Osiedle składa się z 19 domów wolnostojących o powierzchni użytkowej 104,24 m2, w...

Czernichów (Przeginia duchowna) (Małopolskie, gm. Czernichów)

830 000 PLN (7 981 zł/m2)

4
2
104 m2
2024
15892900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899560 15892900 Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja domów w Wołowicach to jedynie sześć domów bliźniaczych w ...

Czernichów (Małopolskie, gm. Czernichów)

889 000 PLN (6 489 zł/m2)

4
2
137 m2
2023
15892963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899561 15892963 Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja domów w Wołowicach to jedynie sześć domów bliźniaczych w ...

Czernichów (Małopolskie, gm. Czernichów)

889 000 PLN (6 489 zł/m2)

4
2
137 m2
2023
15892564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899172 15892564 Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja domów w Wołowicach to jedynie sześć dom&oa...

Czernichów (Małopolskie, gm. Czernichów)

879 000 PLN (6 416 zł/m2)

4
2
137 m2
2023
15892501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899173 15892501 Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja domów w Wołowicach to jedynie sześć domów bliźniaczych w ...

Czernichów (Małopolskie, gm. Czernichów)

879 000 PLN (6 416 zł/m2)

4
2
137 m2
2023
15892838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899171 15892838 Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja domów w Wołowicach to jedynie sześć domów bliźniaczych w ...

Czernichów (Małopolskie, gm. Czernichów)

899 000 PLN (6 562 zł/m2)

4
2
137 m2
2023
15892321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898626 15892321 Wolnostojący dom 138 m² na 18-arowej, pięknie zagospodarowanej działce - gotowy do zamieszkania! Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, o powierzchni użytko...

Czernichów (Czernichów) (Małopolskie, gm. Czernichów)

1 350 000 PLN (8 940 zł/m2)

5
2
151 m2
2011
15892401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898636 15892401 Domy jednorodzinne pod Krakowem Prezentuję Państwu ofertę nowoczesnych i funkcjonalnych domów położonych na działkach od 300 m2 do 710 m2. Osiedle składa się z 19 domów wolnostojących o powierzchni użytkowej 104,24 m2, w...

850 000 PLN (8 173 zł/m2)

4
2
104 m2
2024
15851690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27017793 15851690 DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA INWESTYCYJNA W MIEJSCOWOŚCI CZERNICHÓW O POWIERZCHNI 4100 M2. DZIAŁKA POŁOŻONA W CENTRUM CZERNICHOWA Płaska, dobrze nasłoneczniona z wystawą południową działka w kształcie prostokąta o wymiarac...

Czernichów (Małopolskie, gm. Czernichów)

1 640 000 PLN

-
-
4100 m2
-
15806768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26352287 15806768 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI DANAX- NIE SZUKAJ DALEJ Na sprzedaż wolnostojący dom w gminie Czernichów miejscowość Czernichów. L OKALIZACJA Miejscowość położona nieopodal Krakowa 21 km w bliskiej odleg...

Czernichów (Małopolskie, gm. Czernichów)

1 490 000 PLN (7 450 zł/m2)

5
-
200 m2
-
15756743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25271214 15756743 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI "DANAX" Zapraszamy na prezentacje domu położonego w gminie Czernichów. Ten wyjątkowy dom jest przeznaczony dla wymagających klientów szukających komfortu. Wygodny...

Czernichów (Małopolskie, gm. Czernichów)

2 495 000 PLN (11 341 zł/m2)

6
2
220 m2
2010
15731967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24797584 15731967 Znajdziemy tutaj jeszcze spokój, większą prywatność i swobodę, a za płotem las! Dom posadowiony na dużej ponad 9-arowej działce Do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym lub deweloperskim z rozpoczętą budową, położony w gminie Czernichów. ...

Czernichów (Małopolskie, gm. Czernichów)

780 000 PLN (3 611 zł/m2)

5
-
216 m2
2023