• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kozierów

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kozierów

Znaleźliśmy 7,630 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Małopolskie

15890833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883544 15890833 Enklawa Spokoju pod Lasem - Działka 20a z Potencjałem Budowlanym (Bęczyn) Szukasz miejsca, gdzie jedynym dźwiękiem o poranku jest szum liści i śpiew ptaków? Odkryj wyjątkową nieruchomość w Bęczynie (gm. Brzeźnica) - na styku Pog...

Bęczyn (Małopolskie, gm. Brzeźnica)

420 000 PLN

-
-
2017 m2
-
15890867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27883535 15890867 Działka budowlana 43 a obok Wadowic - możliwa zabudowa jednorodzinna lub usługowa Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w m. Roków o powierzchni 4350 m 2 . Działka prostokątna, o wymiarach ok. 22 x 196 ...

Roków (Małopolskie, gm. Wadowice)

249 000 PLN

-
-
4350 m2
-
15890900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27883534 15890900 Działka budowlana w Balicach, gm. Zabierzów o pow. 28 arów Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę budowlano-usługową w Balicach, gm. Zabierzów o powierzchni 2854 m 2 . Działka prostokątna, o ...

Balice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

1 200 000 PLN

-
-
2854 m2
-
15890831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27883533 15890831 SIEPRAW. DZIAŁKA O ŁĄCZNEJ POW. 5753 m 2 , W TYM 803 m 2 DZIAŁKI BUDOWLANEJ. Widokowa działka budowlano-rolno-leśna w spokojnym miejscu, w miejscowości Siepraw. Dojazd do działki wytyczona droga wewnętrzną, ok. 30 m od drogi publicznej. Dostępn...

Siepraw (Małopolskie, gm. Siepraw)

360 000 PLN

-
-
5753 m2
-
15890725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883530 15890725 Młodziejowice , w gminie Michałowice. Działka budowlano-rolna o powierzchni 14300 m2. Działka znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Krakowa. Teren jest lekk...

Młodziejowice (Małopolskie, gm. Michałowice)

1 005 000 PLN

-
-
14300 m2
-
15890830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27883528 15890830 Oferta sprzedaży nieruchomości - Budynek przy ul. Ruczaj, Kraków Oferujemy na sprzedaż nowoczesny budynek biurowo-usługowy zlokalizowany w Krakowie przy ulicy Ruczaj. Nieruchomość, oddana do użytkowania w 2017 roku, znajduje się n...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 200 000 PLN (9 546 zł/m2)

11
-
859 m2
2016
15890865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883522 15890865 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

469 920 PLN (9 790 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15886963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27772682 15886963 Na sprzedaż dom w Libuszy – 106 m², działka 1200 m² – 199 900 złOferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Libusza (woj. małopolskie). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1200 m².Podstawowe informacje:Powierzchnia do...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

199 900 PLN (1 886 zł/m2)

4
-
106 m2
1940
15813725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26565284 15813725 Nieruchomość Dom – Toporzysko, gm. Jordanów (pow. suski)Lokalizacja: Toporzysko 131 https:maps.app.goo.glGTV4zZuJa3BB9FLWANajważniejsze informacje: -Duża działka: 2999 m² – w całości budowlana-MPZP – symbol TM2:-zabudowa jednorodzinna i zagrodowa-agr...

Toporzysko (Małopolskie, gm. Jordanów)

420 000 PLN (3 652 zł/m2)

2
-
115 m2
1963
15888989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27838342 15888989 DOM WOLNOSTOJĄCY UL. TURNIEJOWA - WOLA DUCHACKA Do sprzedaży dom z 2004 roku, posadowiony na działce o pow. 7,85 ar w doskonałej lokalizacji przy ul. Turniejowej. Na działce znajduje się dodatkowo murowany garaż wolnostojący z podpięciem wody i...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 950 000 PLN (13 409 zł/m2)

9
3
220 m2
2004
15876146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27532093 15876146 *zdjęcia należą do właściciela oferty Nowoczesny domu w Przeginii Narodowej, tuż obok miejscowości Liszki. Budynek jednorodzinny, wolnostojący wybudowany w 2025 r z najwyższą starannością i dbałością o materiały i elementy wykończe...

Przeginia Narodowa, al. Jana Matejki

969 000 PLN (7 570 zł/m2)

5
2
128 m2
2025
15870618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27434104 15870618 *zdjęcia należą do właściciela oferty Kraków Krowodrza, TOPOWA lokalizacja, 35,5 mkw z balkonem, 7 piętro, potencjał 2 pokoi Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,5 mkw zlokalizowane przy ulicy Rusznikarskiej,...

Kraków (Krowodrza), Rusznikarska

549 000 PLN (15 686 zł/m2)

1
1
35 m2
1987