• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Czyżyny

Znalezionych ofert: 46

15582764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21833085 15582764 Mamy przyjemność zaprezentować niepowtarzalną nieruchomość składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni ok. 24 ary, zlokalizowaną przy ulicy Odmętowa, Łęg - Kraków. Na działce znajduje się hala magazynowa z 2018 roku, dom jednor...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 100 000 PLN (7 486 zł/m2)

11
-
1082 m2
2018
15582760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 21833084 15582760 Mamy przyjemność zaprezentować niepowtarzalną nieruchomość składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni ok. 24 ary, zlokalizowaną przy ulicy Odmętowa, Łęg - Kraków. Na działce znajduje się hala magazynowa z 2018 roku, dom jednor...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 100 000 PLN (7 486 zł/m2)

11
-
1082 m2
2018
15868190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27369132 15868190 PRZESTRONNE 3-POKOJOWE Z KLIMATYCZNYM OGRÓDKIEM LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy dwustronne, przestronne mieszkanie o powierzchni 64,79 m2, położone na parterze budynku przy ulicy Orlińskiego, w sąsiedztwie Osiedla Avia. ...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

955 000 PLN (14 692 zł/m2)

3
-
65 m2
2016
15795543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26098836 15795543 ŁADNE, ZADBANE 2-POKOJOWE Z DUŻYM BALKONEM Prezentujemy zadbane, gotowe do wejścia mieszkanie położone w nowoczesnym budynku przy ulicy Śliwkowej w dzielnicy Czyżyny. LOKALIZACJA W okolicy bardzo dobra infrastruktura handlowo-usł...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

869 000 PLN (17 039 zł/m2)

2
-
51 m2
2015
15830311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26669393 15830311 SŁONECZNE 2-POKOJOWE Z BALKONEM W DOBREJ LOKALIZACJI I CENIE LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy słoneczne, przestronne mieszkanie, położone na 10-piętrze (ostatnim) budynku na Osiedlu Dywizjonu 303 w Czyżynach. Budynek estetyczny,...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

640 000 PLN (12 800 zł/m2)

2
-
50 m2
1982
15294604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15016334 15294604 *zdjęcia należą do właściciela oferty. Dom wolno stojący na osiedlu domów jednorodzinnych w Czyżynach o pow.: 230,03 m 2 , na działce - 665 m 2 . Przestronny, komfortowy dom w bardzo dobrym stanie, 3 kondygnacyjny z 2-ma garażami na d...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 000 PLN (13 913 zł/m2)

5
2
230 m2
1970
15870107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27419195 15870107 TAKA OFERTA TO RZADKOŚĆ NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI Nieruchomość gruntowa zabudowana zespołem budynków przemysłowo-usługowych, zbudowanych w latach 90 -tych w okolicach ul. Centralnej. Przedmiotowa nieruchomość ...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 800 000 PLN (6 667 zł/m2)

11
-
870 m2
1990
15828575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26608151 15828575 Funkcjonalne, przestronne, widokowe 2 pokojowe mieszkanie z piwnicą oraz balkonem na osiedlu Dywizjonu 303. ATUTY! * funkcjonalny układ - możliwość wydzielenia trzeciego pokoju * jasne, słoneczne * ostatnie piętro - brak sąsiadów nad mieszkan...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

640 000 PLN (12 800 zł/m2)

2
-
50 m2
1982
15861478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje Kraków Kredyt bez wkładu własnego !!ogród 27207181 15861478 Zakup od dewelopera bez podatku PCC !! oraz prowizji dla Biura!!!Mieszkanie objęte programem rządowym - Kredyt bez wkładu własnego z dopłatami!!!Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 35,06  m2, mi...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

482 075 PLN (13 774 zł/m2)

2
1
35 m2
2027
15861475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje Kraków Kredyt bez wkładu własnego !! 27207179 15861475 Zakup od dewelopera bez podatku PCC !! oraz prowizji dla Biura!!!Mieszkanie objęte programem rządowym - Kredyt bez wkładu własnego z dopłatami!!!Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 51,08  m2, mi...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

638 625 PLN (12 522 zł/m2)

3
1
51 m2
2027
15861479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje Kraków Kredyt bez wkładu własnego !!ogród 27207182 15861479 Zakup od dewelopera bez podatku PCC !! oraz prowizji dla Biura!!!Mieszkanie objęte programem rządowym - Kredyt bez wkładu własnego z dopłatami!!!Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 41,05  m2, mi...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 965 PLN (13 316 zł/m2)

2
1
41 m2
2027
15854029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje Kraków Kredyt bez wkładu własnego !! 27069841 15854029 Zakup od dewelopera bez podatku PCC !! oraz prowizji dla Biura!!!Mieszkanie objęte programem rządowym - Kredyt bez wkładu własnego z dopłatami!!!Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie mieszkanieo powierzchni 44,77 m2, mies...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

559 625 PLN (12 719 zł/m2)

3
1
44 m2
2024