• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Grzegórzki

Znalezionych ofert: 261

15686632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23947551 15686632 Mieszkanie pełne możliwości - ul. Ułanów, Kraków Ta oferta to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie dobrą lokalizację, funkcjonalny układ i możliwość stworzenia wnętrza dopasowanego do własnych potrzeb. Lokalizacja: Mieszkanie znajd...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

2
-
34 m2
1979
15889586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27855373 15889586 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,2 m², położone na Osiedlu Oficerskim przy ul. Norwida - w świetnej lokalizacji, w pobliżu Ronda Mogilskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego. Lokal usytuowany jest na niskim parterze i w...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

540 000 PLN (12 857 zł/m2)

2
-
42 m2
2000
15893651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915379 15893651 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Półkole w Krakowie (Grzegórzki Dąbie) o powierzchni 48 m . Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, WC, przedpokoju oraz balkonu. Do lokalu przynal...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 900 PLN (14 581 zł/m2)

3
-
48 m2
1970
15886048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746459 15886048 Mieszkanie w sercu Krakowa przy ul. Mogilskiej - idealne do zamieszkania lub inwestycji! Szukasz mieszkania w doskonałym punkcie Krakowa - idealnego zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję? Ta oferta jest dla Ciebie! LOKALIZA...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

870 000 PLN (15 818 zł/m2)

2
-
55 m2
1937
15694031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24076361 15694031 2 POKOJE 36 M² 1 PIĘTRO JASNE WNĘTRZE GALERIA KRAKOWSKA DWORZEC GŁÓWNY KRÓTKI NAJEM KOMÓRKA LOKATORSKA KAMIENICA KTO MOŻE ZAMIESZKAĆ ❓ Mieszkanie jest idealne dla singla, pary, osób ...

Kraków (Grzegórzki), Rakowicka

669 000 PLN (19 114 zł/m2)

2
1
35 m2
1905
15880830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27615401 15880830 Kawalerka 23 m² 9. piętro Dąbie okolice al. Pokoju Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 23 m² , położone na 9. piętrze budynku w Krakowie, w rejonie Dąbia, niedaleko al. Pokoju oraz przystanku tramwa...

Kraków (Grzegórzki), Widok

399 000 PLN (17 348 zł/m2)

1
1
23 m2
1980
15629243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22825089 15629243 Interesująca nieruchomość przy ulicy Moniuszki! Do sprzedania mieszkanie w domu typu bliźniak na Osiedlu Oficerskim. Nieruchomość ma uregulowany stan prawny, wydzieloną księgę wieczystą i kilka "bonusów" czynią...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 900 000 PLN (13 014 zł/m2)

4
-
146 m2
1974
15883929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27685209 15883929 MIESZKANIE INWESTYCYJNE LUB NA WŁASNE POTRZEBY - SUPER LOKALIZACJA - MOGILSKA - TRAMWAJ LOKALIZACJA: Budynek z 2023 roku znajduje się w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ulicy Łaszkiewicza 8B , w odległości 100 metrów od ulicy Mogil...

Kraków (Grzegórzki), płk. pil. S. Łaszkiewicza

799 000 PLN (22 194 zł/m2)

2
1
36 m2
2023
15822837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26590977 15822837 Na sprzedaż mieszkanie - Centrum Krakowa Rondo Grzegórzeckie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,66 m² , położone w samym centrum Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku Rondo Grzegórzeckie oraz Galerii K...

Kraków (Grzegórzki), Grzegórzecka

760 000 PLN (17 674 zł/m2)

2
1
43 m2
1950
15089530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 9482413 15089530 2-POKOJOWE MIESZKANIE W NOWYM BUDOWNICTWIE PRZY ULICY CYSTERSÓWGRZEGÓRZKI Prezentujemy zadbane mieszkanie o powierzchni 42,97 m2, położone na 3-piętrze 7-piętrowego budynku z dwoma windami. Budynek z 2015 ...

Kraków (Grzegórzki), Cystersów

860 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
43 m2
2015
15795414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26095587 15795414 1 POKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 38,71 M2 ZNAJDUJĄCE SIĘ PRZY ULICY FRANCESCO NULLO W DZIELNICY GRZEGÓRZKI OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI DANAX MIESZKANIE Mieszkanie o powierzchni 38,71 m2. Znajduję się na 2 piętrze w 6 piętrowym ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

499 000 PLN (13 132 zł/m2)

1
-
38 m2
1960
15641782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23086330 15641782 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy , ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną USŁUGOWOWĄ w bezpośrednim sąsiedztwie Tauron Areny. Idealna działka inwestycyjna: AKADEMIK HOTEL LOKALE NIEMIESZKALNE BIUROWIEC PRZYCHODZNIA LEKAR...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

11 990 000 PLN

-
-
2335 m2
-