• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Mistrzejowice

Znalezionych ofert: 89

15892835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899155 15892835 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

965 776 PLN (11 230 zł/m2)

3
-
86 m2
2025
15892560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899150 15892560 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

613 536 PLN (17 043 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15892625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899164 15892625 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

600 329 PLN (16 676 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15892836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899162 15892836 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

600 329 PLN (16 676 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15892561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899156 15892561 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

613 536 PLN (17 043 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15892499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899154 15892499 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

613 536 PLN (17 043 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15892773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899153 15892773 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

624 012 PLN (15 220 zł/m2)

2
-
41 m2
2025
15892623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899151 15892623 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

613 536 PLN (17 043 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15892834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899148 15892834 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

573 530 PLN (16 869 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15892710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899146 15892710 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

621 396 PLN (16 794 zł/m2)

3
-
37 m2
2025
15892837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899168 15892837 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

622 427 PLN (17 290 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15892622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899145 15892622 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

602 285 PLN (16 730 zł/m2)

2
-
36 m2
2025