• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Nowa Huta

Znalezionych ofert: 162

15890800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883631 15890800 Działka budowlana o pow. 37 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 522 położona w obrębie NH-22 , obejmującym rejon Ruszczy w dzielnicy Nowa Huta . Działka ma powierzchnię wynoszącą 3704 m2 , ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

420 000 PLN

-
-
3704 m2
-
15890970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883630 15890970 Działka budowlana o pow. 19 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 591 położona w obrębie NH-22 , obejmującym rejon Ruszczy w dzielnicy Nowa Huta . Działka ma powierzchnię wynoszącą 1915 m2 ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

185 000 PLN

-
-
1915 m2
-
15893272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27906275 15893272 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż połowę bliźniaka 98m2 okolica ulicy Igołomskiej w Krakowie. Oferowana nieruchomość jest sprzedawana w stanie developerskim po odbiorze. Kupujący nie płaci podatku Pcc. Zostały dwa lokale z dzi...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

869 000 PLN (7 065 zł/m2)

4
2
123 m2
2026
15893276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27906271 15893276 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż połowę bliźniaka 98m2 okolica ulicy Igołomskiej w Krakowie. Oferowana nieruchomość jest sprzedawana w stanie developerskim po odbiorze. Kupujący nie płaci podatku Pcc. Zostały dwa lokale z dzi...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (6 902 zł/m2)

4
2
123 m2
2025
15892850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899586 15892850 Nowoczesne mieszkanie m4 w dwulokalowym domu jednorodzinnym Oferujemy na sprzedaż mieszkaniebliźniak w nowo powstającym dwulokalowym domu z działką 2,5 ar. Działka na której będzie budowana nieruchomość znajduję się w pięknej, z...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 895 801 PLN (16 777 zł/m2)

4
-
113 m2
2024
15892059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898084 15892059 Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej części Krakowa, przy ul. Betonowej . Budowa rozpoczęta: marze...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (9 660 zł/m2)

5
2
103 m2
2025
15891553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897732 15891553 Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej części Krakowa, przy ul. Betonowej . Budowa rozpoczęta: marze...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (9 660 zł/m2)

5
2
103 m2
2025
15891646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897733 15891646 Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej części Krakowa, przy ul. Betonowej . Budowa rozpoczęta: marze...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (9 660 zł/m2)

5
2
103 m2
2025
15891461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897731 15891461 Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej części Krakowa. Budowa rozpoczęta: marzec 2025 Planowane ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (9 660 zł/m2)

5
2
103 m2
2025
15891739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897734 15891739 Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej części Krakowa, przy ul. Betonowej . Budowa rozpoczęta: marze...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (9 660 zł/m2)

5
2
103 m2
2025
15892018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897730 15892018 Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej części Krakowa, przy ul. Betonowej . Budowa rozpoczęta: marze...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (9 660 zł/m2)

5
2
103 m2
2025
15891936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897798 15891936 Biuro Nieruchomości BRACIA SADURSCY ma do zaoferowania 4 domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 120m2 z powierzchnią działki od 3,8 do 5 arów. Domy zlokalizowane w zielonej okolicy niskiej zabudowy w Nowej Hucie. Ni...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

4
1
120 m2
2025