• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Nowa Huta

Znalezionych ofert: 162

15881567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27638464 15881567 DZIAŁKA BUDOWLANA W ZACHODNIEJ CZĘŚCI KRAKOWA DZIELNICA NOWA HUTA - DZIAŁKA TRZECIA Z TRZECH (C) Istnieje możliwość zakupu również działki drugiej (B) i pierwszej (A)DZIAŁKA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI PUBLICZNEJ - UL. SUCHY JARNa sprzedaż najwi...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN

-
-
3194 m2
-
15881556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27638449 15881556 DZIAŁKA BUDOWLANA W ZACHODNIEJ CZĘŚCI KRAKOWA DZIELNICA NOWA HUTASPRZEDAŻ 3 DZIAŁEK Z PNB NA 3 DOMY JEDNORODZINNE - ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU 1 DZIAŁKIDZIAŁKA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI PUBLICZNEJ - UL. SUCHY JARNa sprzedaż atrakcyjna działka z...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 295 000 PLN

-
-
6313 m2
-
15881566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27638465 15881566 DZIAŁKA BUDOWLANA W WSCHODNIEJ CZĘŚCI KRAKOWA DZIELNICA NOWA HUTA - DZIAŁKA DRUGA Z TRZECH (B)Istnieje możliwość zakupu również działki pierwszej (A) i trzeciej - największej (C). DZIAŁKA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI PUBLICZNEJ - UL. SUCHY JARNa ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

375 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15881565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27638463 15881565 DZIAŁKA BUDOWLANA WE WSCHODNIEJ CZĘŚCI KRAKOWA DZIELNICA NOWA HUTA - DZIAŁKA PIERWSZA Z TRZECH (A)Istnieje możliwość zakupu również działki drugiej (B) i trzeciej - największej (C). DZIAŁKA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI PUBLICZNEJ - UL. SUCHY JARN...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

395 000 PLN

-
-
1199 m2
-
15888804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27826705 15888804 NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE - OŚ. KALINOWE, NOWA HUTA, KRAKÓW Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie o powierzchni ok 44m2 położone jest na 8 piętrze i składa się...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN (12 386 zł/m2)

3
-
44 m2
-
15853412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27050081 15853412 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,12m2 m² położone przy ul. Os. Teatralne 6 w sercu krakowskiej Nowej Huty - jednej z najbardziej zielonych i dobrze skomunikowanych części miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

559 990 PLN (11 428 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15864827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27499321 15864827 NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE - OŚ. KALINOWE, NOWA HUTA, KRAKÓW Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie o powierzchni ok 44m2 położone jest na 8 piętrze i składa się...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN (12 386 zł/m2)

3
-
44 m2
-
15854002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27067657 15854002 Przytulne 1 pokojowe mieszkanie 25,66 m2 z oddzielną jasną kuchnią i piwnicą w zielonej, dobrze skomunikowanej okolicy na os. Na Stoku. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. ATUTY! * jasne, słoneczne * funkcjonalny uk...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

359 000 PLN (14 360 zł/m2)

1
-
25 m2
1965
15859608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27172707 15859608 Przestronne 2 pokojowe mieszkanie 49,14 m2 z oddzielną jasną kuchnią oraz piwnicą w samym centrum Nowej Huty na osiedlu Centrum B. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. Biuro dysponuje kluczami - elastyczne możliwości prezen...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

589 000 PLN (12 020 zł/m2)

2
-
49 m2
1954
15797104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26136869 15797104 Kraków, Nowa Huta - Osiedle Krakowiaków Na sprzedaż mieszkanie położone na 10. piętrze jedenastopiętrowego budynku z 1970 roku. Budynek podłączony jest do miejskiej sieci ciepłowniczej, natomiast ciepła woda dostarczana jest...

Kraków (Nowa Huta), os. Krakowiaków

524 800 PLN (12 205 zł/m2)

3
1
43 m2
1970
15890977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27883676 15890977 Działka usługowa 1 754 m² Kraków - ul. Klasztorna inwestycja Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 1 754 m² położona przy ul. Klasztornej w Kraków . Nieruchomość posiada front o szerokości ok...

Kraków (Nowa Huta), Klasztorna

1 700 000 PLN (969 zł/m2)

-
-
1754 m2
-
15890834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883633 15890834 Działka budowlana o pow. 13 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 521 położona w obrębie NH-22 , obejmującym rejon Ruszczy w dzielnicy Nowa Huta . Działka ma powierzchnię wynoszącą 1318 m2, je...

Kraków (Nowa Huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

110 000 PLN (83 zł/m2)

-
-
1318 m2
-