• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Prądnik Czerwony

Znalezionych ofert: 87

15621668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22631123 15621668 MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM DO WŁASNEJ ARANŻACJI, 3 OSOBNE POKOJE, DUŻY BALON Z WIDOKIEM NA PANORAMĘ MIASTA N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 zlokalizowane na Prądniku Czerwonym przy ul. Ugorek. M...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

620 000 PLN (13 191 zł/m2)

3
-
47 m2
1960
15234140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13459340 15234140 PRĄDNIK CZERWONY- 3 POKOJOWE Z BALKONEM N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie o pow. 71,8m2, usytuowane na 1- piętrze w budynku 3- piętrowym z 1995 roku. BUDYNEK: zadbany, osiedle ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

999 000 PLN (14 070 zł/m2)

3
-
71 m2
1995
15743783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25018806 15743783 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Wawel – ul. Młyńska 44,6 m² 10. piętro PiwnicaLOKALIZACJA:Prądnik Czerwony, ul. Młyńska – świetnie skomunikowana część Krakowa, z dogodnym dostępem do centrum i pozostałych dzielnic.W bezpośrednim sąsiedztwie zn...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

585 000 PLN (13 117 zł/m2)

3
1
44.6 m2
1971
15744128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25036069 15744128 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą – Kraków, Prądnik Czerwony, ul. NuszkiewiczaPrzestronne, jasne i funkcjonalne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 39,10 m², położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z 1998...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

560 000 PLN (14 322 zł/m2)

1
1
39.1 m2
1998
15741325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24969133 15741325 PREMIUM ESTATES prezentuje dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Olszy - Prądnik Czerwony. LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest na Prądniku Czerwonym, na Olszy przy ul. Miechowity, w spokojnej, zielonej okolicy, jednocześnie doskonale skomun...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (12 944 zł/m2)

2
-
54 m2
1980
15734972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24846522 15734972 Premium Estates przedstawia NA SPRZEDAŻ BARDZO KOMFORTOWE MIESZKANIE , NA OS. OŚWIECENIA PO GENERALNYM REMONCIE Na sprzedaż mieszkanie z osobną kuchnią , ( obecnie mieszkanie posiada dwa pokoje i oddzielną kuchnie, można przenieść kuchn...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

745 000 PLN (14 057 zł/m2)

3
-
53 m2
2007
15739986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24944968 15739986 Premium Estates przedstawia na sprzedaż przytulne, nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie 65m2- os.Oświecenia, Prądnik Czerwony. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone w nowoczesnym standardzie, zlokalizowane przy ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

875 000 PLN (13 462 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15738479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24906134 15738479 PREMIUM ESTATES prezentuje komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na Prądniku Czerwonym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą! LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w rejonie ul. Dobrego Pasterza, w pobliżu al. 29 Listop...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

890 000 PLN (17 451 zł/m2)

2
-
51 m2
2009
15685458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23918284 15685458 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54.07m², położone na 12 piętrze w bloku przy ul. Strzelców, w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Krakowa – Prądniku Czerwonym. Mieszkanie w stanie deweloperskim, składa się z przestronnego...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 000 PLN (13 483 zł/m2)

2
1
54.07 m2
2009
15729848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24768639 15729848 LokalizacjaMieszkanie znajduje się przy ul. Bohomolca w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie.W pobliżu dostępne są liczne udogodnienia: sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, restauracje, kino, fitness oraz tereny rekreacyjne i park kieszonko...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

888 000 PLN (16 729 zł/m2)

3
2
53.08 m2
2024
15730263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24774434 15730263 PREMIUM ESTATES prezentuje 3-pokojowe jasne mieszkanie przy ul. UgorekMeissnera. LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Ugorek tuż przy ul. Meissnera. Nieopodal znajdują się ul. Dobrego Pasterza, 29 Listopada,...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

680 000 PLN (16 585 zł/m2)

3
-
41 m2
1970
15045171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 7951120 15045171 Działka o po.2,2 ha pod zabudowę wielorodzinną do 17 metrów wysokości, pod Planem Miejscowym Zagospodarowania Po analizie chłonności, można wybudować 11 000 PUM. Po ZRID na cześć przeznaczoną pod drogi cena za PUM oscylować będzie wok&...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

26 000 000 PLN

-
-
22000 m2
-