• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Zwierzyniec

Znalezionych ofert: 43

15888299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27808973 15888299 2 pokoje ul. Krasińskiego przy Jubilacie Wawel wysoki parter balkon inwestycyjne Układ i powierzchnia: - 2 pokoje z aneksem kuchennym; - 47,52 m² powierzchni; - wysoki parter w kamienicy; - salon z aneksem kuchennym; - sypialnia z ...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

689 000 PLN (14 660 zł/m2)

2
-
47 m2
1922
15888566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27816809 15888566 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Do sprzedaży wyjątkowa, zabytkowa willa wolnostojąca o powierzchni użytkowej 267 m² (całkowitej ok. 530 m²), usytuowana na malowniczym Wzgórzu Świętej Bronisławy — jednej z najbardziej pres...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 500 000 PLN (17 925 zł/m2)

8
2
530 m2
1912
15893558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27914281 15893558 ul. Królowej Jadwigi Park Decjusza Garaż 20 m Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Królowej Jadwigi - w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części miasta, t...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 364 500 PLN (20 992 zł/m2)

3
-
65 m2
2000
15831858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26700172 15831858 WYJĄTKOWE MIEJSCE - NAJLEPSZA LOKALIZACJA - PRZEGORZAŁY - ZWIERZYNIEC - DOM 260 m2 LOKALIZACJA: Z ogromną przyjemnością prezentuję dom z duszą w klasycznym stylu, położony w prestiżowej części Krakowa, pomiędzy Kopcem Kościuszki i dumnie pa...

Kraków (Zwierzyniec), Kamedulska

2 600 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
1
260 m2
1988
15702947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24241679 15702947 Do sprzedaży wolnostojący dom położony w cichej okolicy - na krakowskich Bielanach. Rozkład pomieszczeń: - piwnica - 2 pomieszczenia piwniczne, garaż - parter - 2 pokoje, kuchnia, łazienka, schowek, przedpokój - piętro - 2 pokoje, kuchni...

Kraków (Zwierzyniec), Sokola

1 100 000 PLN (6 077 zł/m2)

4
1
181 m2
1960
15774754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25657753 15774754 Nowoczesna kawalerka z dwoma balkonami - Zwierzyniec Na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie o powierzchni 38,5m2, położone na 2 piętrze kameralnego apartamentowca z 2020 roku. Najważniejsze atuty nieruchomości: - mieszkanie narożne, bardzo d...

Kraków (Zwierzyniec), Borowego

930 000 PLN (24 474 zł/m2)

1
1
38 m2
2020
15734302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24817201 15734302 Przestronny dom z widokową działką przy lesie Wolskim - Kraków Zwierzyniec Nieruchomość w prestiżowej lokalizacji: Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom wolnostojący, usytuowany w jednej z najbardziej cenionych części Krakowa. Bliskoś...

Kraków (Zwierzyniec), Księcia Józefa

4 980 000 PLN (12 450 zł/m2)

7
1
400 m2
2010
15893254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27906278 15893254 Na sprzedaż domy wolnostojące w dzielnicy Zwierzyniec. Lokalizacja w najbardziej zielonej dzielnicy Krakowa. Zaraz koło Lasu Wolskiego, Zoo, Błonia, Kopiec Kościuszki i Piłsudskiego. Do Centrum Krakowa dojazd 15 minut komunikacją miejską MPK...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 119 000 PLN (13 327 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15893280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27906312 15893280 Skąpane w zieleni przestrzenie biurowe w najlepszej lokalizacji w Krakowie. To idealna propozycja dla firmy wymagającej czegoś więcej, niż tylko siedziby. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestrzeni dla 40. osobowego zespołu w naj...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 000 PLN (10 727 zł/m2)

8
-
289 m2
2025
15892674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899516 15892674 Skąpane w zieleni przestrzenie biurowe w najlepszej lokalizacji w Krakowie. To idealna propozycja dla firmy wymagającej czegoś więcej, niż tylko siedziby. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestrzeni dla 40. osobowego zespołu w naj...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 000 PLN (10 727 zł/m2)

11
-
289 m2
2025
15791415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25991634 15791415 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 9 arów (893 m²) , położona przy ulicy Królowej Jadwigi w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska w Krakowie. Działka znajduje się na płaskim terenie , ma ...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 750 000 PLN

-
-
893 m2
-
15507098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20092215 15507098 Wyjątkowy apartament z ogrodem - Wola Justowska, ul. Wiosenna Oferujemy na sprzedaż elegancki apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa - na Woli Justowskiej przy ul. Wiosennej. Nieruchomość wyr&oa...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 000 PLN (17 606 zł/m2)

2
-
71 m2
2009