• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 4 191

15764986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż mieszkania od zaraz bez pośredników 25459407 15764986 Mieszkanie w centrum dzielnicy Kazimierz w Krakowie 100 m od Placu Nowego (Żydowskiego), polecane jako inwestycja wynajmu. Mieszkanie po odnowieniu w 2024 r malowanie, cyklinowanie podłogi, nowy kocioł dwufunkcyjny, wymienione drzwi wejściowe (antyw...

Kraków (Kraków-Śródmieście), ul. Bożego Ciała

924 000 PLN (19 250 zł/m2)

2
-
48 m2
1890
15756853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z balkonem, parkingiem i widokiem na tereny zielone 25286228 15756853 Do sprzedaży mieszkanie o pow. 46,70 m2, składające się z sypialni, pokoju dziennego połączonego z jadalnią i półotwartą kuchnią, łazienką z wanną oraz przedpokoju z przestronną szafą w zabudowie. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze budynku...

Kraków (Kraków-Podgórze), ul. Obozowa 38C

730 000 PLN (15 632 zł/m2)

2
1
46.7 m2
2010
15892334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898683 15892334 2 pokoje osobna kuchnia ul. Macieja Słomczyńskiego szybki tramwaj gotowe do wejścia garaż komórka lokatorska Tylko u nas, mamy klucze do nieruchomości. Układ i powierzchnia: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój; - 23 p...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

609 000 PLN (14 500 zł/m2)

2
-
42 m2
2005
15778703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755737 15778703 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 125 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250 m² - zapraszamy do zapoznania się z na...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 812 500 PLN (22 500 zł/m2)

7
-
125 m2
-
15778643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755089 15778643 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 250 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża Tylko w Biurze Bracia Sadurscy - na sprzedaż niepowtarzalna przestrzeń o łącznej powierzchni 250m², zajmującą niemal ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 250 000 PLN (21 000 zł/m2)

7
-
250 m2
-
15686632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23947551 15686632 Mieszkanie pełne możliwości - ul. Ułanów, Kraków Ta oferta to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie dobrą lokalizację, funkcjonalny układ i możliwość stworzenia wnętrza dopasowanego do własnych potrzeb. Lokalizacja: Mieszkanie znajd...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

2
-
34 m2
1979
15298218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15129613 15298218 SWOSZOWICE - MYŚLENICKA Oferujemy do sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90.6 m2, na którą składają się; - Trzy oddzielne, ustawne pokoje o powierzchniach: 18, 16,5 i 10 m2. Ekspozycja okien na wschód i...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

630 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
1
90 m2
1980
15815860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646709 15815860 Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 36 m² , zlokalizowane na osiedlu Kalinowym . Lokal usytuowany jest na 10. (ostatnim) piętrze budynku z lat 70., co zapewnia otwartą panoramę i widok na góry . ...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

578 000 PLN (16 056 zł/m2)

2
-
36 m2
1967
15778705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755738 15778705 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 125 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250 m² - zapraszamy do zapoznania się z na...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 812 500 PLN (22 500 zł/m2)

7
-
125 m2
-
15892300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898739 15892300 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 22 m², położony w ścisłym centrum Krakowa przy ul. Lubicz - w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Głównego i Starego Miasta. Lokal stanowi zaadaptowaną piwnicę, co przekłada się na bardzo niskie koszty...

Kraków (Centrum) (Małopolskie, gm. Kraków)

420 000 PLN (19 091 zł/m2)

11
-
22 m2
1910
15863692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27254997 15863692 Na sprzedaż 3-pokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 65 m 2 , położone na II piętrze kameralnego budynku z lat '50. Nieruchomość posiada przypisaną do mieszkania piwnicę o powierzchni ok. 3 m 2 . Specyfikacja mieszkania: - 3 p...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (13 062 zł/m2)

3
-
65 m2
1950
15778721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755786 15778721 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 78 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 25...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 000 PLN (25 000 zł/m2)

7
-
84 m2
-