• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Skawina

Znalezionych ofert: 37

15890706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883419 15890706 Działka budowlana w Skawinie Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Skawinie o powierzchni 1886 m 2 , w kształcie trapezu o wymiarach od 18x95x28x115 m. Działka o południowej ekspozycji, niezadrzewiona, nasłoneczniona - stanowi oazę cis...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

608 000 PLN

-
-
1886 m2
-
15801321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26235572 15801321 Centrum Skawiny - lokal w prestiżowej kamienicy w Rynku - 2 osobne pokoje oraz przejściowa kuchnia w aneksie , łazienka oraz przedpokój - mieszkanie po generalnym , nowe instalacje wodne , kanalizacyjne , elektryczne . nowe podłogi i gładzie na ścian...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

465 000 PLN (9 300 zł/m2)

2
-
50 m2
1930
14696726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 164106 14696726 Duża działka przemysłowa przy obwodnicy Skawiny - świetna oferta inwestycyjna. Działka o powierzchni 7686 m2. Według zapisów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego jako przemysłowa. Działka jest płaska, wykarczowana, media: prąd na działce...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

3 300 000 PLN (429 zł/m2)

-
-
7686 m2
-
15313528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15523548 15313528 2 pokojowe mieszkanie o pow. 48,22 m2 na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym z lat 80tych . Lokal posiada dużą loggię 4,5 m2 oraz piwnicę 7m2 . Pokoje samodzielne i osobna kuchnia z oknem . Stan lokalu do remontu .Okna częściowo wymienione . Ogrzewanie i c...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

458 000 PLN (9 542 zł/m2)

2
-
48 m2
1980
15858099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27138767 15858099 Mieszkanie w budynku wielorodzinnym w Skawinie dzielnica Samborek , na działce 4,5 AR 7 lokali + poddasze z 1995 roku po termomodernizacji Standard stan deweloperski podwyższony , bardzo atrakcyjne rozkłady Gładzie na ścianach : przygotowane pod wy...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

239 000 PLN (9 192 zł/m2)

1
-
26 m2
1995
15627574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22786864 15627574 1 pokojowe mieszkanie o pow.38 m2 na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku z lat 60tych . Składa się dużego pokoju i oddzielnej kuchni . 'Posiada mały balkon i przynależną piwnicę . W aktualnym standardzie do zamieszkania od razu .Treść niniejszego ogło...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

430 000 PLN (11 316 zł/m2)

1
-
38 m2
1965
15886907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27771845 15886907 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOferta sprzedaży mieszkań w Skawinie - ul. Żwirki i Wigury Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą inwestycyjną w sercu Skawiny! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m², jest to udział ze wskazaniem mo...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

465 000 PLN (9 300 zł/m2)

2
-
50 m2
-
13891313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2197987 13891313 Oferujemy Państwu działki inwestycyjne położone przy ul. Tynieckiej w Skawinie. Działki są położone przy planowanej obwodnicy Skawiny co jest niewątpliwie wielkim atutem. Do działek prowadzi droga utwardzona. Trzy działki mają powierzchnię: 59,02a , ...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

2 400 000 PLN (220 zł/m2)

-
-
10900 m2
-
15866048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27309557 15866048 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPRESTIŻOWA LOKALIZACJA – RYNEK GŁÓWNY W SKAWINIE** **103 m² 2 mieszkania II piętro Możliwość kredytuMożliwość zamiany na inną nieruchomość zabudowaną.Na sprzedaż bardzo atrakcyjny lokal mieszkalny w samym serc...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

555 000 PLN (10 882 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15873354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27515989 15873354 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie, 60 m² - Skawina, ul. Bukowska Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku w spokojnej części Skawiny przy ul. Bu...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

599 000 PLN (9 983 zł/m2)

3
-
60 m2
1980
15806648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26349807 15806648 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSyndyk masy upadłości Katarzyny Jakubowskiej oraz Anny Stefanko, osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej zaprasza do składania pisemnych ofert w otwartym konkursie na sprzedaż całego pra...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

706 939 PLN (2 571 zł/m2)

6
-
275 m2
-
15825642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647278 15825642 SKAWINA - NOWOCZESNE, ZAMKNIĘTE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Nowoczesny pięciokondygnacyjny budynek zlokalizowany granicy Krakowa i Skawiny. Dobór lokalizacji pozwolił przygotować ofertę dla tych osób, które cenią s...

Skawina (Skawina) (Małopolskie, gm. Skawina)

849 235 PLN (9 231 zł/m2)

3
-
92 m2
2023