• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Wieliczka Wieliczka

Znalezionych ofert: 111

14938486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5134260 14938486 Dom o powierzchni całkowitej ok. 500 m2, posadowiony na ponad 14-arowej działce. Nieruchomość doskonała dla wielopokoleniowej rodziny, na siedzibę firmy lub jako inwestycja na wynajem. Przyziemie, parter oraz piętro umożliwiają wydzielenie wielu mie...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

2 999 000 PLN (5 998 zł/m2)

11
-
500 m2
1999
14823251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26779 14823251 Oferuję Państwu na sprzedaż 84- arową działkę z prawomocnym pozwoleniem na budowę. Działka znajduje się w niedalekiej okolicy Wzgórza Kaim. Kształt działki jest prostokątny, jej wymiary to ok 150x 55m. Wszystkie media. Dla działki sporządzony jest pr...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

6 500 000 PLN (775 zł/m2)

-
-
8392 m2
-
15800347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26211996 15800347 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,09 m, z własnym ogródkiem 22m2 , na parterze nowoczesnego budynku z windą , tuż przy granicy Krakowa i Wieliczki. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim . Do lokalu przynależny garaż i komórka zakup...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

464 000 PLN (14 061 zł/m2)

2
-
33 m2
2025
15800346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26211995 15800346 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,09 m, z własnym ogródkiem 22m2 , na parterze nowoczesnego budynku z windą , tuż przy granicy Krakowa i Wieliczki. Mieszkanie jest wykończone bez łazienki która jest w stanie developerskim istnieje m...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

515 000 PLN (15 606 zł/m2)

2
1
33 m2
2025
15888717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27820829 15888717 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w zabudowie szeregowej przy ul. Sadowej 24 w Wieliczce – 3 niezależne kawalerki przygotowane przez dewelopera, na jednym akcie notarialnym, w pełni umeblowane i generując...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 199 000 PLN (13 472 zł/m2)

3
-
89 m2
2021
15878382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27594912 15878382 Zapraszamy do unikalnej posiadłości położonej na dużej 32-AROWEJ działce w miejscowości Jankówka gmina Wieliczka. Gotowy do wprowadzenia , piękny i zadbany dom, w dogodnej lokalizacji na sprzedaż. Zaprojektowany niezwykle funkcjonalnie, z dbało...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 690 000 PLN (4 072 zł/m2)

5
-
415 m2
-
15201674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 12450982 15201674 Oferujemy do sprzedaży dom z potencjałem o powierzchni 216 m2 zlokalizowany w centrum Wieliczki. Dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na działce o wielkości 15 arów. Składa się z trzech kondygnacji oraz poddasza. Na pierwsze...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 430 000 PLN (6 875 zł/m2)

5
-
208 m2
1980
15835498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27049421 15835498 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSyndyk masy upadłości Teresy Fetner, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sygn. akt: KR1SGUp1262024ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki prawa własności nieruchomości...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

73 250 PLN (23 zł/m2)

-
-
3200 m2
-
15879162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27609519 15879162 W ofercie wolnostojący 9 pokojowy dom z garażem położony na 5 arowej działce w prestiżowej dzielnicy Wieliczki - Lekarka. Dom doskonale sprawdzi się dla wielopokoleniowej rodziny, lub na wynajem (na mieszkania lub pokoje). Dotychczas pracował zar...

Wieliczka (Lekarka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 190 000 PLN (3 802 zł/m2)

9
3
313 m2
1983
15830983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26684061 15830983 Standard mieszkania: do remontu; Rozkład: czterostronny, adaptacja poddasza, korzystny układ, ustawne; Mediainstalacje: gaz, kanalizacja, prąd, woda; Liczba kondygnacji: 3; Dach: blacha; Dodatkowo: działka, garaż, balkon, taras; Pow. działki: 800; ...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 130 000 PLN (4 788 zł/m2)

6
1
236 m2
1990
15839556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26755394 15839556 Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,41 m2, położone w nowoczesnym bloku przy ulicy Różanej w Wieliczce. Oferta wyłącznie w biurze DANAX Jesteśmy w posiadaniu kluczy więc dostępność w prezentacji. Atuty gotowe do zamieszkan...

Wieliczka (Krzyszkowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

569 000 PLN (12 644 zł/m2)

2
-
45 m2
2017
15852056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27024948 15852056 Dodatkowo: działka, piwnica; Rozkład: bez skosów; Polecamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z piwnicą, ogródkiem i miejscem postojowym usytuowane na parterze domu wolnostojącego w Wieliczce. Mieszkanie o powierzchni 49,9m2 składa się z dwóch poko...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

480 000 PLN (9 796 zł/m2)

2
1
49 m2
-