• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Wieliczka

Znalezionych ofert: 111

15738485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24906111 15738485 Przestronne 1 pokojowe mieszkanie 37,72 m2 z piwnicą, w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji na osiedlu Boża Wola. ATUTY! * przestronne wnętrza * kameralny budynek z cegły * optymalne 1, jednocześnie ostatnie piętro * zieleń i przes...

Wieliczka (Centrum) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

449 000 PLN (12 135 zł/m2)

1
-
37 m2
1965
15858400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje, 2-poziomowe, z dużym tarasem, Różana 27148221 15858400 OFERTA BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGONa sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 78,87 m², położone w Wieliczce przy ul. Różanej 54B. Lokal znajduje się na kameralnym, zamkniętym osiedlu składającym się z zaledwie 5 niskich bud...

Wieliczka (Krzyszkowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

895 000 PLN (11 474 zł/m2)

4
2
78 m2
2008
15856302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Doskonała lokalizacja, do wykończenia (remontu) 27087494 15856302 DOM NA SPRZEDAŻ - WYŁĄCZNOŚĆ, BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCYCHWieliczka, osiedle LekarkaZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży świetnie zlokalizowanego i nieszablonowego domu Bardzo atrakcyjnie i architektonicznie wyjątkowo ciekawie zaprojektowany d...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

990 000 PLN (4 125 zł/m2)

5
2
240 m2
1974
15852057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27024949 15852057 Dodatkowo: balkon, miejsce postojowe; Rozkład: dwupoziomowe, dwustronny, jasny, korzystny układ, liczba łazienek, ustawne; Polecamy nowe czteropokojowe dwupoziomowe mieszkanie z miejscem postojowym zlokalizowane na niewielkim osiedlu przy ul. Deskur...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 100 000 PLN (12 791 zł/m2)

4
1
86 m2
-
15347823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16450906 15347823 W ofercie sprzedaży mieszkanie w kameralnym, nowo wybudowanym bloku 4 piętrowym w okolicach ulicy Wygoda. Atuty. nowe kameralne osiedle stan deweloperski, możliwość dowolnej aranżacji wnętrz dobrze skomunikowane duża ilość zieleni dostępno...

Wieliczka (Bogucice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

705 024 PLN (10 847 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15347604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16441581 15347604 W ofercie sprzedaży mieszkanie w kameralnym, nowo wybudowanym bloku 4 piętrowym w okolicach ulicy Wygoda. Atuty. nowe kameralne osiedle stan deweloperski, możliwość dowolnej aranżacji wnętrz dobrze skomunikowane duża ilość zieleni dostępno...

Wieliczka (Bogucice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

876 015 PLN (10 306 zł/m2)

4
-
85 m2
2025
15347822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16450905 15347822 W ofercie sprzedaży mieszkanie w kameralnym, nowo wybudowanym bloku 4 piętrowym w okolicach ulicy Wygoda. Atuty. nowe kameralne osiedle stan deweloperski, możliwość dowolnej aranżacji wnętrz dobrze skomunikowane duża ilość zieleni dostępno...

Wieliczka (Bogucice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

466 364 PLN (12 604 zł/m2)

2
-
37 m2
2025
15793026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26029739 15793026 WIELICZKA - KRÓLEWSKIE TARASY Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50,32 m2, na którą składają się; - Wygodny salon z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni ok. 27 m2, z wyjściem na kameralną loggię o pow. 4,...

Wieliczka (Krzyszkowice), Władysława Jagiełły

680 000 PLN (13 600 zł/m2)

3
1
50 m2
2021
15835401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26735227 15835401 Standard mieszkania: do wprowadzenia; Rozkład: korzystny układ, słoneczne; Mediainstalacje: gaz, internet, kanalizacja, siła, światłowód, woda, prąd; Liczba kondygnacji: 2; Dach: dachówka ceramiczna; Dodatkowo: klimatyzacja, ogród zimowy, ogród, podw...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

2 100 000 PLN (7 143 zł/m2)

5
1
294 m2
2009
15825837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647250 15825837 Oferta sprzedaży inwestycji deweloperskiej Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturaln...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

685 152 PLN (14 274 zł/m2)

2
-
48 m2
2026
15825757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647248 15825757 Oferta sprzedaży inwestycji deweloperskiej Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturaln...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

909 619 PLN (13 994 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15825797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647249 15825797 Oferta sprzedaży inwestycji deweloperskiej Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturaln...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

789 004 PLN (13 150 zł/m2)

3
-
60 m2
2026