• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Zakopane

Znalezionych ofert: 79

15882426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27663557 15882426 Na sprzedaż urokliwe i komfortowe mieszkanie o pow. 34 m2, zlokalizowane w malowniczym i spokojnym Białym Dunajcu.Nieruchomość znajduje się w kameralnym, wolnostojącym domu jednorodzinnym, co gwarantuje prywatność i poczucie niezależności. Wykończone...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

435 000 PLN (12 794 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15505603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20055559 15505603 Na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym! Przedstawiamy Państwu dom ulokowany w centrum miasta Zakopane. Czterokondygnacyjny budynek o powierzchni użytkowej 280m² (ok.70m² na każdym piętrze) można użytkować w charakterze pensjonatu l...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

3 400 000 PLN (12 143 zł/m2)

10
-
280 m2
1975
15752718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25173481 15752718 Wyjątkowe mieszkanie w Zakopanem, blisko blisko Tatr. Bardzo ładny apartament położony w sercu Zakopanego, przy ulicy gen. Boruty Spiechowicza. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie bezpośredni dostęp do górskich szlaków, jednocześnie pragną...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

849 000 PLN (21 543 zł/m2)

3
-
39.41 m2
2012
15887941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 12 pokojowe 27797891 15887941 NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA W ZAKOPANEM 3 DOMY CYRHLASTYL REGIONALNY POD TATRAMI GOTOWY MODEL BIZNESOWYZ ogromną przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży zespołu trzech wolnostojących domów jednorodzinnych, położonych w prestiżowej, naj...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

2 890 000 PLN (2 768 zł/m2)

12
-
1044 m2
2018
15885368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27727424 15885368 Adres, który buduje wartość. Widok, który ją podnosi. Projekt, który ją monetyzuje.Króle 34 w Zakopanem to rzadkie połączenie lokalizacji premium i pełnej gotowości inwestycyjnej.Tu nie kupujesz gruntu.Kupujesz gotowy scenariusz inwestycji premium.Lo...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

3 850 000 PLN (2 715 zł/m2)

-
-
1418 m2
-
15841105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26787866 15841105 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Zakopanego, przy słynnej ulicy Krupówki! To przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m² znajduje się na 3. piętrze budynku, co zapewnia niepowtarzalny widok na malownicze Tatry i centru...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

1 250 000 PLN (26 042 zł/m2)

1
-
48 m2
1960
15328232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 15920991 15328232 Oferujemy na sprzedaż nowy apartamentowiec w Zakopanem. Jest to 4-kondygnacyjny budynek zlokalizowany w pobliżu Term Zakopiańskich, Krupówek oraz dworca PKP.Na parterze przewidziano lokale usługowe (łączna powierzchnia 400mkw), natomiast na kondygnac...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

55 000 000 PLN (21 603 zł/m2)

11
-
2546 m2
2023
15884883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27714191 15884883 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788Apartament premium w sercu Zakopanego ul. Zwierzyniecka TOP lokalizacjaNa sprzedaż wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim, położony na najwyższej kondygnacji kameralnego budynku w jednej z na...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

2 699 000 PLN (26 461 zł/m2)

1
1
102 m2
2026
15884720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27710293 15884720 Na sprzedaż trzypokojowy apartament z balkonem, z przepięknym widokiem na panoramę Tatr. Nieruchomość zlokalizowana jest w kompleksie na Gubałówce, w miejscowości Nowe Bystre. Doskonała inwestycja pod wynajem krótkoterminowy. Nieruchomość o pow. 51...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

799 000 PLN (15 667 zł/m2)

3
1
51 m2
2009
15881288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27628105 15881288 DOM WOLNOSTOJĄCY 322,5 m² (258 m² WYKOŃCZONE)DZIAŁKA 867 m² POTENCJAŁ INWESTYCYJNYWOJDYŁY 2 ZAKOPANEGOTOWY DO ZAMIESZKANIA + MOŻLIWOŚĆ DALSZEJ ARANŻACJINa sprzedaż dom wolnostojący położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji – w Zakopan...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

1 780 000 PLN (5 519 zł/m2)

6
-
322.5 m2
1980
15764887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25456260 15764887 NA SPRZEDAŻ LOKAL W ZAKOPANEM PRZY UL. PARYSKICHINFORMACJE PODSTAWOWE:- status - lokal usługowy- powierzchnia: 37,52 m2- piętro: parterUKŁAD LOKALU:- pokój dzienny,- funkcjonalna łazienka,- pomieszczenie rekreacyjne. WYKOŃCZENIE LOKALU: - ogrzewanie ...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

899 917 PLN (23 985 zł/m2)

1
-
37.52 m2
2026
15763445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25426717 15763445 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE W ZAKOPANEM PRZY UL. PARYSKICHINFORMACJE PODSTAWOWE:- numer mieszkania: 17- powierzchnia użytkowa mieszkania: 54,99m2- powierzchnia po podłodze: 64,25m2- powierzchnia balkonu: 7,67m2- piętro: 2UKŁAD MIESZKANIA:- pokój dzienny,-...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

1 336 484 PLN (24 304 zł/m2)

3
-
54.99 m2
2026