• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Zalesie

Znalezionych ofert: 4

15891819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27897639 15891819 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3510 m2 w miejscowości Zalesie gm. Iwanowice nieopodal nowo wybudowanej S7. Duża płaska , ustawna działka w kształcie prostokąta w całości budowlana o wymiarach 136m30m . W planie zagospodarow...

Zalesie (Zalesie) (Małopolskie, gm. Iwanowice)

690 000 PLN

-
-
3510 m2
-
15872092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27485321 15872092 DOM NA JURZE ZALESIE GOLCZOWSKIE, GM. KLUCZESzukasz miejsca z duszą, które możesz urządzić według własnego uznania? A może marzy Ci się dom w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dostępem do Jury Krakowsko-Częstochowskiej? Ta oferta jest dla Ciebie!...

Zalesie Golczowskie (Małopolskie, gm. Klucze)

350 000 PLN (2 574 zł/m2)

7
-
136 m2
1960
15825918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26647274 15825918 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3510 m2 w miejscowości Zalesie gm. Iwanowice nieopodal nowo wybudowanej S7. Duża płaska , ustawna działka w kształcie prostokąta w całości budowlana o wymiarach 136m30m . W planie zagospodarow...

Zalesie (Zalesie) (Małopolskie, gm. Iwanowice)

690 000 PLN

-
-
3510 m2
-
15810737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26417063 15810737 Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w otoczeniu zieleni i ciszy, na kameralnym osiedlu, tuż pod Krakowem. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób ceniących komfort, prywatność i bliskość natury, bez rezygnacji z wygód miejs...

Zalesie (Małopolskie, gm. Iwanowice)

1 150 000 PLN (7 208 zł/m2)

5
-
159.54 m2
2024