• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie Dulowa Jadwigi Królowej

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Królowej, Jadwigi i Dulowa

Znaleźliśmy 1,301 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Małopolskie

15866118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27313152 15866118 Duży dom 631 m² + 1,76 ha potencjał inwestycyjny Sułkowice Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Sułkowicach, gmina Iwanowice, zaledwie kilkanaście kilometrów od Krakowa. Działka o powierzchni 1,76 ha zabud...

Sułkowice (Małopolskie, gm. Iwanowice)

3 400 000 PLN (5 388 zł/m2)

12
3
631 m2
2007
15843705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26812111 15843705 DOM POD KRAKOWEM - RZĄSKA - UL. AKACJOWA - 250 m2 - DZIAŁKA 6 ARÓW LOKALIZACJA Rząska niewielka miejscowość leżąca tuż przy granicy z Krakowem, terytorialnie należąca do gminy Zabierzów. Świetnie skomunikowana zar&o...

Rząska (Małopolskie, gm. Zabierzów)

1 200 000 PLN (6 667 zł/m2)

7
2
180 m2
1980
15839872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26762424 15839872 Na sprzedaż dom wolnostojący w Michałowicach ulica Michałki- działka 658m2. Lokalizacja doskonale skomunikowana z Krakowem. Zaledwie 10 km od Starego Miasta. Przystanek autobusowy w odległości 100m od domu. Do S7 zaledwie 700m a do obwodnicy 3 ...

Michałowice (Małopolskie, gm. Michałowice)

1 390 000 PLN (5 346 zł/m2)

6
2
260 m2
2005
15734302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24817201 15734302 Przestronny dom z widokową działką przy lesie Wolskim - Kraków Zwierzyniec Nieruchomość w prestiżowej lokalizacji: Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom wolnostojący, usytuowany w jednej z najbardziej cenionych części Krakowa. Bliskoś...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 980 000 PLN (12 450 zł/m2)

7
-
400 m2
2010
15723232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24632131 15723232 Nowoczesny dom z atrakcyjnym widokiem Morawica pod Krakowem 2 niezależne budynki Szukasz nowoczesnego domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim i wygodnym dojazdem do Krakowa? Ta oferta łączy wszystko, co najważniejsze - komf...

Morawica (Małopolskie, gm. Liszki)

600 000 PLN (5 455 zł/m2)

4
2
110 m2
2025
15702947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24241679 15702947 Do sprzedaży wolnostojący dom położony w cichej okolicy - na krakowskich Bielanach. Rozkład pomieszczeń: - piwnica - 2 pomieszczenia piwniczne, garaż - parter - 2 pokoje, kuchnia, łazienka, schowek, przedpokój - piętro - 2 pokoje, kuchni...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 100 000 PLN (6 077 zł/m2)

4
-
181 m2
1960
15891144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27889988 15891144 GUSTOWNY, BARDZO ZADBANY W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA Prezentujemy bardzo zadbany, gotowy do wprowadzenia wolnostojący dom położony przy ulicy Artura Grottgera w Wieliczce, w odległości kilku kilometrów od gr...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 849 000 PLN (6 488 zł/m2)

5
2
285 m2
2017
15886796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27766961 15886796 DOM WOLNOSTOJĄCY CZARNOCHOWICEE - GM. WIELICZKA Do sprzedaży rezydencja o pow. ok. 500 m2, posadowiona na 25 arowej działce w Czarnochowicach, w odległości 2,5 km od Wieliczki. Malownicza okolica z jednoczesnym szybkim dostępem do Krakowa. Do ...

Czarnochowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

2 670 000 PLN (4 306 zł/m2)

10
3
620 m2
1994
15710456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24377996 15710456 Na sprzedaż jednorodzinny dom parterowy z garażem w Łapanowie (woj. małopolskie) Sprzedam komfortowy, parterowy dom jednorodzinny z przybudowanym garażem o powierzchni 20 m², położony na działce około 15 arów (ok. 30m x 38m) w spokojnej...

Łapanów (Małopolskie, gm. Łapanów)

1 290 000 PLN (7 771 zł/m2)

3
1
166 m2
2010
15892282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898655 15892282 Modlniczka Dom 164 m² nowoczesnej przestrzeni z ogrodem, garażem i antresolą Smart Home Gotowe domy W miejscu, gdzie kończy się miejski zgiełk, a zaczyna komfort codziennego życia, powstało kameralne osiedle nowoczesnych dom&...

Wielka Wieś (Modlniczka) (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

1 394 000 PLN (9 957 zł/m2)

4
2
140 m2
2025
15892378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898646 15892378 Domy Odkrywców - Wrząsowice pod Krakowem! Domy Odkrywców to kameralne osiedle klasy premium, położone w Wrząsowicach - tuż za południową granicą Krakowa. To miejsce dla osób, które chcą żyć w ciszy i...

Wrząsowice (Małopolskie, gm. Świątniki Górne)

1 900 000 PLN (15 200 zł/m2)

5
2
125 m2
2024
15892236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898643 15892236 Urokliwe domy w pobliżu lasu - cisza, spokój i natura na wyciągnięcie ręki! Oferujemy Państwu ​​ Wolnostojące domy w malowniczej okolicy - blisko jezior, lasów i skałek. Domy o łącznej powierzchni 183,82 m² (124...

Ściejowice (Ściejowice) (Małopolskie, gm. Liszki)

970 000 PLN (5 301 zł/m2)

5
2
183 m2
2024