• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie Kraków Dębniki

Znalezionych ofert: 55

15893013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899704 15893013 Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! WIELKA WIOSENNA PROMOCJA- OBNIŻKA DO 100 TYŚ. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem życia. To idealna propozycja dla osób ceniących spo...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 490 000 PLN (10 719 zł/m2)

5
-
139 m2
2026
15892906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899573 15892906 ​ ATRAKCYJNY DOM WOLNOSTOJĄCY W KRAKOWIE -DĘBNIKI Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Ruczaj. Budynek wolnostojący, położony na działce o powierzchni 390 m2 , w kszt...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 980 000 PLN (11 786 zł/m2)

4
1
168 m2
2026
15892969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899572 15892969 ​ ATRAKCYJNY DOM WOLNOSTOJĄCY W KRAKOWIE -DĘBNIKI Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Ruczaj. Budynek wolnostojący, położony na działce o powierzchni 360 m2 , w kszt...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 970 000 PLN (11 726 zł/m2)

4
1
168 m2
2024
15893014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899705 15893014 Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! WIELKA WIOSENNA PROMOCJA- OBNIŻKA DO 100 TYŚ. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem życia. To idealna propozycja dla osób ceniących sp...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 399 000 PLN (10 065 zł/m2)

5
-
139 m2
2026
15892507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899206 15892507 ​ ATRAKCYJNY DOM WOLNOSTOJĄCY W KRAKOWIE -DĘBNIKI Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Ruczaj. Budynek wolnostojący, położony na działce o powierzchni 380 m2 , w kszt...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 980 000 PLN (11 786 zł/m2)

4
1
168 m2
2024
15892844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899205 15892844 ​ ATRAKCYJNY DOM WOLNOSTOJĄCY W KRAKOWIE -DĘBNIKI Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Ruczaj. Budynek wolnostojący, położony na działce o powierzchni 350 m2 , w kszt...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 970 000 PLN (11 726 zł/m2)

4
1
168 m2
2024
15857467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27122453 15857467 DOM WOLNOSTOJĄCY UL. ODRZYWOLSKIEGO - DĘBNIKI, PYCHOWICE Do sprzedaży dom z 2008 roku, posadowiony na 8-arowej działce, na ul. Odrzywolskiego. Nieruchomość sprzedawana w stanie do wykończenia, umożliwia remont zgodnie z własnym stylem oraz indy...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 949 000 PLN (11 299 zł/m2)

7
3
261 m2
2008
15848426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26937539 15848426 Dom w zabudowie bliźniaczej w Krakowie - ul. Szwedzka 208,46 m² powierzchni użytkowej Na sprzedaż funkcjonalny, dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej cenionych części Kraków - przy ul. Szwedzkiej, w dzielnicy ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 980 000 PLN (14 327 zł/m2)

7
4
208 m2
1970
15891926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897736 15891926 Wyjątkowa Oferta - Nowoczesny Dom Dwulokalowy Kraków, Dębniki! Firma Bracia Sadurscy zaprasza do zapoznania się z unikalną propozycją zakupu nowoczesnego domu jednorodzinnego dwulokalowego , zlokalizowanego w zielonej i prestiżowe...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 537 500 PLN (12 500 zł/m2)

5
-
123 m2
2024
15891724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897631 15891724 Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem życia. To idealna propozycja dla osób ceniących spokojne otoczenie, prywatność oraz dogodny dos...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 590 000 PLN (11 439 zł/m2)

5
-
139 m2
2026
15891539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897630 15891539 Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! WIELKA WIOSENNA PROMOCJA- OBNIŻKA DO 100 TYŚ. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem życia. To idealna propozycja dla osób ceniących spo...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 399 000 PLN (10 065 zł/m2)

5
-
139 m2
2026
15891910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897627 15891910 Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! WIELKA WIOSENNA PROMOCJA- OBNIŻKA DO 100 TYŚ. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem życia. To idealna propozycja dla osób ceniących sp...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 299 000 PLN (9 345 zł/m2)

5
-
139 m2
2026