• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie Kraków Podgórze

Znalezionych ofert: 21

15893732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27917634 15893732 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSkrót najważniejszych informacji:• Wyjątkowo ekonomiczny dom: wszystkie opłaty wynoszą około 600 zł miesięcznie.• Zamknięte osiedle: 8 nowoczesnych domków w cichym zakątku na Borku Fałęckim.• Super układ: ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 370 000 PLN (17 955 zł/m2)

4
-
132 m2
2012
15848974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26953872 15848974 NOWE DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ - PODGÓRKI TYNIECKIE, KRAKÓW Stan deweloperski 202,10 m² 2 segmenty do wyboru od 8500 złm² Nowoczesny dom bliźniaczy, który łączy wyso...

Kraków (Podgórze), Podgórki Tynieckie

860 000 PLN (8 515 zł/m2)

6
1
101 m2
2025
15841566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26791823 15841566 NOWE DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ - PODGÓRKI TYNIECKIE, KRAKÓW Stan wykończony 202,10 m² do wyboru 2 segmenty od 15 000 złm² Nowoczesny dom bliźniaczy, który łączy wyso...

Kraków (Podgórze), Podgórki Tynieckie

1 550 000 PLN (15 347 zł/m2)

6
2
101 m2
2025
15884432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27701827 15884432 Soboniowice 1,48 ha działka z domem i warsztatem potencjał inwestycyjny KrakówNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w zielonej, spokojnej części Krakowa — Soboniowice, składająca się z trzech działek o łącznej powierzchni 1,48 ha. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 200 000 PLN (8 571 zł/m2)

3
-
140 m2
1960
15721238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24600891 15721238 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Krakowie - dom 300 m² + działka z potencjałem komercyjnym Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni aż 300 m², położony w zielonej i spokojnej części Krakowa - Pł...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 000 PLN (10 667 zł/m2)

7
3
300 m2
1950
15883740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675620 15883740 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu dom z wydzielonymi 4 niezależnymi mieszkaniami. Lokalizacja: Podgórze Duchackie - Wola Duchacka - ul. Nowosądecka !!! CAŁA NIERUCHOMOŚĆ WYNAJĘTA + PACZKOMAT !!!...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (9 615 zł/m2)

12
4
260 m2
1990
15567574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21499085 15567574 ŁADNY, ZADBANY DOM W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA Prezentujemy jasny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na około 4-arowej działce w kameralnej uliczce w sąsiedztwie ulicy Nowosądeckie...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 795 000 PLN (11 809 zł/m2)

6
2
152 m2
1998
15538900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 20792828 15538900 Nieruchomość z potencjałem: mieszkania, biura, apartamenty Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość inwestycyjną o powierzchni całkowitej 270 m2, użytkowej 243 m2 na 4,6 - arowej działce, która łączy w sobi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 888 000 PLN (10 696 zł/m2)

12
3
270 m2
2005
15892426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898743 15892426 Wola Duchacka - ulica Szczęśliwa rejon Bonarka City Center Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 201 m2 i użytkowej ok. 177 m2, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 359 m2. Dom został wybudowany w 1973 r...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 590 000 PLN (7 910 zł/m2)

6
3
201 m2
1973
15888989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27838342 15888989 DOM WOLNOSTOJĄCY UL. TURNIEJOWA - WOLA DUCHACKA Do sprzedaży dom z 2004 roku, posadowiony na działce o pow. 7,85 ar w doskonałej lokalizacji przy ul. Turniejowej. Na działce znajduje się dodatkowo murowany garaż wolnostojący z podpięciem wody i...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 950 000 PLN (13 409 zł/m2)

9
3
220 m2
2004
15887986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27799486 15887986 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przestronny dom 300 m2, działka 566m2. Nieruchomość mieści się przy ul. Maksymiliana Rutkowskiego , która charakteryzuje się kameralną zabudową jednorodzinną.Dom w stanie do remontu i własnej adaptacj...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 800 000 PLN (6 923 zł/m2)

7
-
260 m2
1994
15532047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20633093 15532047 Kraków Podgórze Duchackie, Dom 180m2 w zabudowie bliźniaczej ( częściowo po remoncie) położony na działce 650 m2 Rozkład pomieszczeń: Piwnica -( pokój,kuchnia,łazienka,przedpokój) 70m2 -12 w ziemi &f...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 850 000 PLN (10 278 zł/m2)

9
-
180 m2
1970