• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie Kraków Swoszowice

Znalezionych ofert: 25

15298218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15129613 15298218 SWOSZOWICE - MYŚLENICKA Oferujemy do sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90.6 m2, na którą składają się; - Trzy oddzielne, ustawne pokoje o powierzchniach: 18, 16,5 i 10 m2. Ekspozycja okien na wschód i...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

630 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
1
90 m2
1980
15703961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24254054 15703961 OFERTA SPRZEDAŻY - DOM Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM W KRAKOWIE - SWOSZOWICE Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w prestiżowej i zielonej dzielnicy Swoszowice w Krakowie. Nieru...

Kraków (Swoszowice), Chałubińskiego

2 500 000 PLN (6 345 zł/m2)

8
1
394 m2
2004
15886699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27765460 15886699 Oferujemy Państwu na sprzedaż dom o pow. ok 275m2 położony na 16 arowej działce zlokalizowany południu Krakowa- Swoszowicach. DOM Powierzchnia całkowita domu to ok 275 m2. Nieruchomość przystosowana do zamieszkania dla 2 rodzin - posiada dwa o...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 450 000 PLN (8 909 zł/m2)

8
3
275 m2
1986
15893287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27906270 15893287 WRÓBLOWICE - DOM Z ATRAKCYJNĄ, DUŻĄ DZIAŁKĄ 32 ARY- INWESTYCJA CICHA I ZIELONA OKOLICA LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w południowej części Krakowa - Wróblowice ( dzielnica Swoszowice) w pobliżu znanych najstarszyc...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 150 000 PLN (9 773 zł/m2)

5
2
220 m2
1972
15864441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27268516 15864441 Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i bezpiecznej okolicy na południu Krakowa, w dzielnicy Podgórze (Opatkowice). To idealne miejsce dla rodzin oraz inwestycji pod wynajem lub działalność gospodarczą! ...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 900 000 PLN (8 636 zł/m2)

5
2
220 m2
1980
15656454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23412277 15656454 Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący 170 m² + strych, działka 15 ar - Opatkowice, ul. Poronińska Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni 170 m² z możliwością adaptacji strychu, położony na przestronnej, 15-arow...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 950 000 PLN (11 471 zł/m2)

5
-
170 m2
1980
15264886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 14189688 15264886 Oferta Agencji Bracia Sadurscy to imponujący dom wolnostojący o powierzchni 420 m2, zlokalizowany na malowniczej 15-arowej działce w południowej dzielnicy Krakowa, Opatkowicach. Nieruchomość ta posiada wiele zalet i unikalnych cech, któ...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 340 000 PLN (5 924 zł/m2)

6
-
395 m2
1980
15840220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26770964 15840220 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - 3 pokoje, gotowy do zamieszkania Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje funkcjonalny, 3-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 70 m², usytuowany na ogrodzonej d...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

899 000 PLN (13 621 zł/m2)

3
1
66 m2
2015
15861014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27194980 15861014 WYJĄTKOWA OFERTA - TAK BLISKO KRAKOWA !!! JEST TO NIERUCHOMOŚĆ - DLA KLIENTÓW KTÓRZY CHCĄ MIESZKAĆ W CISZY, SYMPATYCZNYM SĄSIEDZTWIE W NIEDALEKIEJ ODLEGŁOŚCI OD MIASTA. Wróblowice - obszar Krakowa wchodzący w skład Dziel...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 890 000 PLN (11 118 zł/m2)

5
-
170 m2
-
15862142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27222339 15862142 PROMOCJA NA MAJ !!! 707.000 zł !!! Ostatni środkowy segment ! Jako wyłączne biuro sprzedaży mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z nową kameralną inwestycją, która powstaje w zielonych Swoszowicach, przy ul. Krzyżańskiego. ...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

707 000 PLN (11 047 zł/m2)

3
1
64 m2
2026
15844206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26824479 15844206 Do sprzedaży mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, elegancki, jasny i przestronny segment w zabudowie szeregowej, wykończony w wysokim standardzie i gotowy do zamieszkania, z tarasem i pięknym ogródkiem, położony w Krakowie przy ba...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 320 000 PLN (11 786 zł/m2)

4
3
112 m2
2016
15707057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24312596 15707057 Komfortowy dom z basenem i ogrodem - południowy Kraków Agencja Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom z basenem, jacuzzi i pięknym ogrodem w zielonej części Krakowa! Opis domu: Przestronny i funkcjonalny...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 900 000 PLN (13 000 zł/m2)

5
2
300 m2
1995