• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie Tarnów

Znalezionych ofert: 29

15863336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tarnów - Krzyż , stan surowy o klasycznej bryle na 5 arowej działce z widokiem na las 27243584 15863336 Tarnów - Krzyż ul.Krzyska blisko Szkoły  Do sprzedania 3 kondygnacyjny dom starego typu  z świeżym pozwoleniem na dokończenie budowy (z grudnia 2025 r)  - dom w stanie surowym z ogromnym ...

Tarnów (Krzyż), Krzyska

390 000 PLN (1 444 zł/m2)

5
1
270 m2
1987
15826741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641563 15826741 Dom z potencjałem dwóch mieszkań – Tarnów, ul. Kasprzyków Cena: 599 000 zł Oferta na wyłączność W tej cenie coraz częściej sprzedawane są mieszkania – tutaj zyskujesz pełnowymiarowy, wolnostojący dom z działką i ogromnym potencjałem inwestycyjnym. To...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

599 000 PLN (3 328 zł/m2)

6
2
180 m2
1985
15826984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26607631 15826984 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 97 m2, położonego w Zbylitowskiej Górze, na spokojnym osiedlu. To idealne miejsce dla rodziny szukającej komfortu i przestrzeni. Nieruchomość usytuowana jest na ...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

489 000 PLN (3 260 zł/m2)

4
-
150 m2
1980
14680547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 37057 14680547 Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny o łącznej powierzchni 240,7 m 2 położony w Tarnowie w okolicy Góry Św. Marcina na działce 5,58 ar. Nieruchomość czterokondygnacyjna, której generalny remont został przeprowadzony w ...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 050 000 PLN (4 375 zł/m2)

12
-
240 m2
1975
15829649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26637655 15829649 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 117 m2, położonego w Zbylitowskiej Górze, na spokojnym osiedlu. To idealne miejsce dla rodziny szukającej komfortu i przestrzeni. Nieruch...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

489 000 PLN (2 843 zł/m2)

6
2
172 m2
1980
15698204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24144879 15698204 Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 80 m², zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy Tarnowa. Nieruchomość znajduje się na prostokątnej działce o powierzchni 292 m².Dom został wybudowany w 1958 roku z solidnej cegły, a dach pokryto blachą.- Powi...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

449 000 PLN (5 613 zł/m2)

2
1
80 m2
1958
15614065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22485893 15614065 Oferujemy do sprzedaży trzykondygnacyjny budynek mieszkalny o łącznej powierzchni ok. 300 m 2 , położony w Tarnowie w okolicy Góry Św. Marcina. Ogrzewanie centralne, gazowe . Budynek ocieplony , okna PCV . Teren ogrodzony, ...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

790 000 PLN (2 724 zł/m2)

6
-
290 m2
1989
15677957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23805162 15677957 Dom przy ul. Klikowskiej 209 jest wprost Idealny dla czteroosobowej rodziny, która szuka kompromisu między mieszkaniem w bloku a domem wolnostojącym. Nieruchomość oferuje przestrzeń i wygodę, zachowując jednocześnie kameralny charakter, który ciężko ...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

499 000 PLN (2 903 zł/m2)

5
1
171.9 m2
-
15698231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24146684 15698231 Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 153 m², położony w spokojnej okolicy Tarnowa. Nieruchomość znajduje się na przestronnej działce o powierzchni 724 m². Dom został wybudowany w 2011 roku z wysokiej jakości cegły, z dachem pokrytym bla...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 399 000 PLN (9 144 zł/m2)

5
2
153 m2
2011
15775538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25680520 15775538 Solidne fundamenty tej rodzinnej opowieści to 239,06 m² przemyślanej powierzchni użytkowej, posadowionej na 10-arowej działce. Dom przy ulicy Apenińskiej w Tarnowie to klarowny podział na trzy strefy. Na poziomie -1 znajdziesz garaż, liczne pomieszcz...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 099 000 PLN (6 143 zł/m2)

6
2
178.89 m2
2002
15493394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 19784277 15493394 Ostatni dom środkowy z działką i miejscami postojowymi w Tarnowie.To doskonała okazja do zamieszkania w nowoczesnym domu z szybkim dojazdem do centrum (8 minut), w pobliżu szkół, przedszkoli, Galerii Gemini oraz zjazdu na autostradę.Dom o powierzchn...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

600 000 PLN (5 556 zł/m2)

4
2
108 m2
2024
15628573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica na sprzedaż Tarnów - ścisłe centrum, z oknami na Tarnowski Teatr! - ul. A.Mickiewicza - NOWA CENA 22809134 15628573 Szukasz prestiżowej nieruchomości z pewnym i ogromnym potencjałem inwestycyjnym?Oferujemy wyjątkową przedwojenną kamienicę w samym sercu Tarnowa, z oknami wychodzącymi na Teatr im. Ludwika Solskiego przy reprezentacyjnej u...

Tarnów, ul. Adama Mickiewicza

2 990 000 PLN (2 990 zł/m2)

11
6
1000 m2
-