• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie Witanowice Podgórze

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Witanowice i Podgórze

Znaleźliśmy 1,305 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Małopolskie

15706679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24307837 15706679 Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 114 m2, oddany do użytku w 2015 roku - gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów! Dom i działka: Nowoczesne ogrzewanie gazowe oraz panele słoneczne do podgrzew...

Bęczyn (Małopolskie, gm. Brzeźnica)

990 000 PLN (8 684 zł/m2)

4
2
114 m2
2015
15681673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23864679 15681673 MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący 692 443 246Marzysz o zamieszkaniu w luksusowym wnętrzu i przestrzeni ?Nie masz czasu na budowę domu?Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży wyjątkowej rezydencji zlokalizowanej w miejscowości Klecza Wado...

Klecza Dolna (Małopolskie, gm. Wadowice)

2 650 000 PLN (5 300 zł/m2)

6
2
500 m2
2014
15858817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27155317 15858817 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Dom wolnostojący z dużą działką - Więckowice, gm. Zabierzów Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 135 m², położony na przestronnej działce o powierzchni 13,88 ara , w spokojnej i zielonej m...

Więckowice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

790 000 PLN (5 852 zł/m2)

4
1
135 m2
1964
15828149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26610690 15828149 KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC! Do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej położone na działkach 5arowych o powierzchni użytkowej 98m2 (całkowitej 108m2) składają się z : Rozkład pomieszczeń Parter: Salon z jadalnią - 23,95 m² z ...

Krzyszkowice (Małopolskie, gm. Myślenice)

799 000 PLN (7 398 zł/m2)

5
2
108 m2
2026
15793429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26037764 15793429 Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący - Kraków, okolice ul. Suchy Jar Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego domu o powierzchni użytkowej 108,38 m² , położonego na zadbanej działce o powierzchni 8,5 ara . Nieruchomość znajduje s...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 285 000 PLN (11 898 zł/m2)

5
2
108 m2
2023
15617025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22526343 15617025 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Do sprzedaży lokal mieszkalny (typu bliźniak) w budynku dwurodzinnym o powierzchni użytkowej z poddaszem 112,63m2 (bez poddasza 93,71m2) zlokalizowane w miejscowości Gaj (gm Mogilany). ATUTY: Wysokie, przestro...

Gaj (Małopolskie, gm. Mogilany)

950 000 PLN (8 407 zł/m2)

5
2
113 m2
2026
15857699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27130782 15857699 Wspaniały dom jednorodzinny zlokalizowany na pięknej działce w Łyczance obok Sieprawia. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą ofertą: Duża ilość zieleni, taras czy altanka zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu, uroczy d...

Łyczanka (Małopolskie, gm. Siepraw)

1 140 000 PLN (9 421 zł/m2)

3
1
121 m2
1997
13894301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2201205 13894301 Lekko pochylona działka 24a z mnóstwem zieleni stwarza niesamowity klimat. Prestiżowa lokalizacja, sklepy spożywcze w pobliżu, przystanek autobusowy 100m. Budynek składa się z dwóch kondygnacji oraz piwnicy o rozmiarze całego parteru co pozwala na a...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 400 000 PLN (18 333 zł/m2)

4
2
240 m2
1955
15879500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27613861 15879500 Nowe domy w zabudowie bliźniaczej - Kraków, Bieżanów, okolice ul. Fryderyka Zolla INWESTYCJA Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE STAN DEWELOPERSKI PROWIZJA 0% Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie blizniaczej położone w sp...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

950 000 PLN (10 674 zł/m2)

4
-
89 m2
2025
15889510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27851966 15889510 Dom w stanie surowym zamkniętym 10 km od Zatora.Nowy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym w Spytkowicach (pow. wadowicki), w odległości 10 km od Zatora (pow. oświęcimski), 17 km od Wadowic, 21 km od Alwerni, 24 km od Oświęcimia, 26 km od Skaw...

Spytkowice (Małopolskie, gm. Spytkowice)

309 000 PLN (1 509 zł/m2)

5
2
204.8 m2
2011
15888604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27818458 15888604 Do sprzedania nieruchomość w Brzesku,zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym ,posiadająca WZ na przebudowę i rozbudowę na budynek wielorodzinny z częścią usługową .WZ pozwala na rozbudowe budynku do wysokości 11,5 m przy dachu płaskim ,...

Brzesko (Małopolskie, gm. Brzesko)

899 000 PLN (4 994 zł/m2)

6
2
180 m2
1963
15812899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26548471 15812899 KOMFORTOWY DOM NA WZGÓRZU, W CICHEJ OKOLICY LIBERTOWA - 4 SYPIALNIE, GARAŻ - DZIAŁKA 7,5 a LOKALIZACJA: Libertów to podkrakowska miejscowość położona na wniesieniu Pogórza Wielickiego, skąd rozpościerają się ...

Libertów, Korczynowa

2 500 000 PLN (13 587 zł/m2)

5
1
184 m2
2010