• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie Zabierzów Polna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Polna

Znaleźliśmy 48 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Zabierzów Małopolskie

15410333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 17920675 15410333 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. ZABIERZÓW - NOWOCZESNE OSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ I SZEREGOW...

Zabierzów (Zabierzów) (Małopolskie, gm. Zabierzów)

879 000 PLN (8 452 zł/m2)

4
2
104 m2
2024
15401132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17715037 15401132 Union House ma przyjemność zaprezentować duży dom wraz z działką na sprzedaż zlokalizowany w centrum Zabierzowa. Lokalizacja: Nieruchomość położona jest w miejscowości Zabierzów, na głównej ul. Krakowskiej. Miejscowość Zabierzów jest położona nieopod...

Zabierzów (Małopolskie, gm. Zabierzów)

1 450 000 PLN (6 067 zł/m2)

8
1
239 m2
1990
15881757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27648090 15881757 -ZABIERZÓW- OSTATNI GOTOWY DOM Z DZIAŁKĄ 301 m2! -ALTERNATYWA DLA PRZECIĘTNEGO MIESZKANIA-WŁASNY OGRÓDEK i MIEJSCE PARKINGOWE, REKUPERACJA,OGRZEWANIE PODŁOGOWEBEZ PROWIZJI , BEZ 2% PODATKU PCCdo sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej w Zabierzowie- 9...

Zabierzów (Małopolskie, gm. Zabierzów)

799 000 PLN (9 627 zł/m2)

5
-
83 m2
2025
15892894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899548 15892894 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z widokiem na Kraków i zieleń! Nowa cena! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w spokojnej i zielonej okolicy, z pi...

Zabierzów (Balice) (Małopolskie, gm. Zabierzów)

797 000 PLN (6 754 zł/m2)

5
1
118 m2
2023
15893293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27906303 15893293 *zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż 6 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. - podwyższony standard wykończenia PREMIUM: - pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe, dobre docieplenie - wentylacja mechaniczna rekuper...

Zabierzów (Małopolskie, gm. Zabierzów)

995 000 PLN (9 213 zł/m2)

5
2
108 m2
2025
15893274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27906262 15893274 Na sprzedaż trzy domy w zabudowie bliźniaczej na nowo powstałym osiedlu W Zabierzowie. Lokalizacja bardzo blisko granicy Krakowa z bardzo dobrą komunikacją. Liczne linie autobusowe, stacja PKP 1,7km. W pobliżu Tenczyński Park Krajobrazowy, rezer...

Zabierzów (Małopolskie, gm. Zabierzów)

1 150 000 PLN (7 143 zł/m2)

4
2
161 m2
2026
15829522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26648142 15829522 DUŻY DOM POD KRAKOWEM, ZABIERZÓW, DZIAŁKA 8 ARÓW, 5 SYPIALNI, GARAŻ, DUŻE PIWNICE LOKALIZACJA: Dom położony jest w podkrakowskim Zabierzowie przy ulicy Śląskiej, do granic Krakowa jest ok. 8 km. Spokojna, dobrze skomuni...

Zabierzów, Śląska

1 300 000 PLN (5 603 zł/m2)

6
2
232 m2
2003
15791166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25986125 15791166 Karniowice! Przestronny i komfortowy 7 pokojowy dom wolnostojący, położony na ładnie zagospodarowanej prawie 16 arowej działce, w atrakcyjnej lokalizacji, nieopodal Doliny Bolechowickiej. Oferta bez prowizji dla Kupującego! Lokali...

Karniowice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

2 100 000 PLN (6 140 zł/m2)

7
2
342 m2
2003
15514180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20219947 15514180 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować na sprzedaż przestronny dom wykończony z wysokiej jakości naturalnych materiałów. Nieruchomość położona jest w miejscowości RZĄSKA - bezpośrednio przy granicy z Krakowem ...

Rząska (Małopolskie, gm. Zabierzów)

1 399 000 PLN (6 083 zł/m2)

4
2
230 m2
2013
15882519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27666693 15882519 https:domynawzgorzu.com.plTwoja oaza spokoju 15 minut od granic KrakowaMarzysz o porankach z widokiem na panoramę wzgórz, z dala od smogu i miejskiego zgiełku? Poznaj Domy na Wzgórzu – kameralną inwestycję w miejscowości Zelków (gmina Zabierzów). To ...

Bolechowice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

939 000 PLN (6 302 zł/m2)

5
-
149 m2
2024
15773037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25626013 15773037 Na sprzedaż dom w Kobylanach - komfort, przestrzeń i spokój! Na sprzedaż oferujemy przytulny, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 110 m² , położony na pięknej, płaskiej działce o powierzchni 15 arów w...

Kobylany (Małopolskie, gm. Zabierzów)

1 200 000 PLN (10 909 zł/m2)

5
1
110 m2
1991
15826776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580679 15826776 DO SPRZEDAŻY DWA DOMY WOLNOSTOJĄCE NA 11 AROWEJ DZIAŁCE ZNAJDUJĄCE SIĘ W MIEJSCOWOŚCI SZCZYGLICE W GMINIE ZABIERZÓW Do sprzedaży dwa domy wolnostojące, każdy z nich o powierzchni około 200 m2, znajdujące się na działce o powierzchni 11 arów. ...

Szczyglice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

1 599 000 PLN (3 198 zł/m2)

12
-
500 m2
1970