• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie Zakopane

Znalezionych ofert: 25

15878841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602452 15878841 Na sprzedaż czterokondygnacyjny dom o powierzchni 478 m² w centrum Zakopanego. Posadowiony w pierwszej linii zabudowy na zagospodarowanej działce o powierzchni 1005 m². Część pomieszczeń przystosowano pod wynajem biurowy, co stanowi gotowy model bizn...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

7 790 000 PLN (16 297 zł/m2)

11
3
478 m2
1951
15878827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602458 15878827 Na sprzedaż działka o pow. 636 m2, zlokalizowana w Zakopanem tuż przy Tatrzańskim Parku Narodowym. Na terenie nieruchomości znajduje się drewniany i podpiwniczony dom o pow. całkowitej ok. 100 m2. Istnienie budynku może ułatwić i skrócić proces inwes...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

1 350 000 PLN (13 500 zł/m2)

3
1
100 m2
-
15878836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602453 15878836 Na sprzedaż kamienica o powierzchni ok. 600 m2 w Zakopanem.Ponad 200 m2 powierzchni usługowej oraz możliwość wydzielenia pięciu apartamentów. Duży potencjał inwestycyjny. NIERUCHOMOŚĆ===============KONDYGNACJA PODZIEMNA ok. 80 m2 - piwnicaKONDYGNACJA...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

3 150 000 PLN (5 250 zł/m2)

10
1
600 m2
-
15717601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24535406 15717601 INWESTYCJA Z POTENCJAŁEM ZAKOPANE CYRHLADOM DO ROZBUDOWY DZIAŁKA 902 m² WIDOKI NA TATRYNa sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w jednej z najbardziej malowniczych części Zakopane, przy ul. Cyrhla.To propozycja dla osób, które chcą stworzyć...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

1 170 000 PLN (7 697 zł/m2)

6
-
152 m2
1975
15860056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27181271 15860056 PENSJONAT NA SPRZEDAŻ W ZAKOPANEM – DOCHODOWA INWESTYCJA W SERCU TATRZapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego pensjonatu w Zakopanem, położonego przy ul. Oberconiówka 25 i 25A. To atrakcyjna propozycja dla inwestorów posz...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

12 915 000 PLN (9 860 zł/m2)

12
-
1309.89 m2
2014
15355060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 16671811 15355060 NIERUCHOMOŚĆ Z DUSZĄ – HISTORIA, SZTUKA I PRESTIŻ W SERCU TATRNa sprzedaż WYJĄTKOWA, ZABYTKOWA WILLA W ZAKOPANEM, położona w zielonej, kameralnej części miasta, z panoramicznym widokiem na Giewont i Tatry.To nieruchomość dla osób, które szukają:DOMU ...

Zakopane (Buńdówki) (Małopolskie, gm. Zakopane)

3 499 000 PLN (23 327 zł/m2)

6
2
150 m2
1890
15688365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23985256 15688365 DOCHODOWY BIZNES W SERCU TURYSTYCZNEGO PODHALANa sprzedaż OBIEKT NOCLEGOWY W ZAKOPANEM (UL. WALKOSZE) – nieruchomość przygotowana pod działalność turystyczną, z ogromnym potencjałem dochodowym.To idealna propozycja dla:INWESTORÓWOPERATORÓW NAJMU KRÓT...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

1 899 000 PLN (4 220 zł/m2)

12
12
450 m2
1980
15610773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22415995 15610773 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej ( połowa bliźniaka) zlokalizowany w centrum Zakopanego przy ul. Na Wilcznik. Zaledwie 600m od Krupówek. Dom o pow. 138m2, położony na działce o pow. 3,12 ara. Dom wybudowany w latach 60-tych, w 2007 roku prze...

Zakopane (Centrum) (Małopolskie, gm. Zakopane)

2 800 000 PLN (20 290 zł/m2)

5
3
138 m2
-
15818914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26600969 15818914 Inwestycja z 20% zwrotem Dom do zamieszkaniaNa sprzedaż oferuję atrakcyjną nieruchomość położoną w malowniczej i spokojnej części Suchej Beskidzkiej przy ul. 29 Stycznia. Obiekt stanowi świetną okazję zarówno dla inwestora, jak i dla osób szukającyc...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

599 000 PLN (7 488 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15777892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25738551 15777892 Dom z Bali to wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna, położona w malowniczym Poroninie, zaledwie 6 km od Zakopanego. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji i stałemu napływowi turystów przez cały rok, oferuje wysoki roczny zwrot z inwestycji. Obiekt składa się ...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

3 100 000 PLN (6 889 zł/m2)

10
-
450 m2
2019
15642359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23100322 15642359 Victoria Estate prezentuje rezydencję w stylu górskim w Zakopanem-Chłabówka otoczony zielenią, u podnóża Nosala, 7 min do centrum Zakopanego. Położony w niezwykłym miejscu w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego.Nieruchomość:Willa w...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

5 500 000 PLN (15 666 zł/m2)

12
6
351.09 m2
2019
15726166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24693368 15726166 Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej bezpośrednio przy wejściu na szlaki Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz u podnóża stoku Nosal – w jednej z najbardziej atrakcyjnych i pożądanych lokalizacji w Zakopanem.Wi...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

2 390 000 PLN (6 639 zł/m2)

5
2
360 m2
1990