• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Działki na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 131

15881567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27638464 15881567 DZIAŁKA BUDOWLANA W ZACHODNIEJ CZĘŚCI KRAKOWA DZIELNICA NOWA HUTA - DZIAŁKA TRZECIA Z TRZECH (C) Istnieje możliwość zakupu również działki drugiej (B) i pierwszej (A)DZIAŁKA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI PUBLICZNEJ - UL. SUCHY JARNa sprzedaż najwi...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN

-
-
3194 m2
-
15881556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27638449 15881556 DZIAŁKA BUDOWLANA W ZACHODNIEJ CZĘŚCI KRAKOWA DZIELNICA NOWA HUTASPRZEDAŻ 3 DZIAŁEK Z PNB NA 3 DOMY JEDNORODZINNE - ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU 1 DZIAŁKIDZIAŁKA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI PUBLICZNEJ - UL. SUCHY JARNa sprzedaż atrakcyjna działka z...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 295 000 PLN

-
-
6313 m2
-
15881566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27638465 15881566 DZIAŁKA BUDOWLANA W WSCHODNIEJ CZĘŚCI KRAKOWA DZIELNICA NOWA HUTA - DZIAŁKA DRUGA Z TRZECH (B)Istnieje możliwość zakupu również działki pierwszej (A) i trzeciej - największej (C). DZIAŁKA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI PUBLICZNEJ - UL. SUCHY JARNa ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

375 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15881565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27638463 15881565 DZIAŁKA BUDOWLANA WE WSCHODNIEJ CZĘŚCI KRAKOWA DZIELNICA NOWA HUTA - DZIAŁKA PIERWSZA Z TRZECH (A)Istnieje możliwość zakupu również działki drugiej (B) i trzeciej - największej (C). DZIAŁKA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI PUBLICZNEJ - UL. SUCHY JARN...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

395 000 PLN

-
-
1199 m2
-
15861058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27196862 15861058 DZIAŁKA BUDOWLANA W KRAKOWIE BEZPOŚREDNIO PRZY DRODZE PUBLICZNEJ MEDIA W DRODZEDuża i kształtna działka w Krakowie przy ulicy Bugaj wschodniej części Krakowa. Na sprzedaż działka położona w Krakowie przy ul. Bugaj. Idealna propozycja dla dewelopera...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

1 990 000 PLN

-
-
4714 m2
-
15890734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883674 15890734 Działka budowlana - Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice, ul. ks. Kazimierza Figlewicza Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1002 m² , położona na obrzeżach Krakowa, w spokojnej części Nowej Huty - Łuczanowicach. W sąsiedzt...

Kraków (Wzgórza Krzesławickie), ks. Kazimierza Figlewicza

298 000 PLN (297 zł/m2)

-
-
1004 m2
-
15890977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27883676 15890977 Działka usługowa 1 754 m² Kraków - ul. Klasztorna inwestycja Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 1 754 m² położona przy ul. Klasztornej w Kraków . Nieruchomość posiada front o szerokości ok...

Kraków (Nowa Huta), Klasztorna

1 700 000 PLN (969 zł/m2)

-
-
1754 m2
-
15890834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883633 15890834 Działka budowlana o pow. 13 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 521 położona w obrębie NH-22 , obejmującym rejon Ruszczy w dzielnicy Nowa Huta . Działka ma powierzchnię wynoszącą 1318 m2, je...

Kraków (Nowa Huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

110 000 PLN (83 zł/m2)

-
-
1318 m2
-
15890733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883671 15890733 Działka budowlana 667 m² - Kraków, Skotniki spokojna okolica, świetna komunikacja Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 667 m², zlokalizowana w cichej i cenionej części Krakowa - Skotnikach. To propozycja dla ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

620 000 PLN (930 zł/m2)

-
-
667 m2
-
15890912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883695 15890912 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni około 1400 m² , położona w zielonej i spokojnej części Krakowa - okolice Tyńca To idealna propozycja dla osób marzących o dużym domu z przestronnym ogrodem Przeznaczenie w MPZP Obszar objęty ...

Kraków (Dębniki), Podgórki Tynieckie

1 300 000 PLN (788 zł/m2)

-
-
1650 m2
-
15890917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27883415 15890917 *zdjęcia należą do wł. oferty Działka usługowa 44 a Kraków - Grębałów, ul Darwina. Wystawiona na szybką sprzedaż działka usługowa o wymiarach 54 m x 80 m. Działka posiada dostęp do drogi publicznej bez ograniczeń t...

Kraków (Wzgórza Krzesławickie), Darwina

2 447 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
4431 m2
-
15890882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883432 15890882 Kraków, ulica Irzykowskiego Nowa Huta, Łuczanowice, ul. Irzykowskiego. Działka budowlana o powierzchni 1000m2 w drugiej linii zabudowy. Nieruchomość na obrzeżach miasta, w sąsiedztwie nowe domy. Działka płaska, w kształcie prostok...

Kraków (Nowa Huta), Irzykowskiego

420 000 PLN (420 zł/m2)

-
-
1000 m2
-