• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Chełmek Głogowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Głogowa i Chełmek

Znaleźliśmy 4,441 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Małopolskie

15880830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27615401 15880830 Kawalerka 23 m² 9. piętro Dąbie okolice al. Pokoju Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 23 m² , położone na 9. piętrze budynku w Krakowie, w rejonie Dąbia, niedaleko al. Pokoju oraz przystanku tramwa...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

399 000 PLN (17 348 zł/m2)

1
-
23 m2
1980
15850816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27008463 15850816 REZERWACJA - UMOWA PRZEDWSTĘPNA 2 pokoje 38 m² balkon oddzielna kuchnia Bieńczyce - os. Przy Arce blisko DH Wanda Dostępne od zaraz idealne dla pary, singla lub inwestora Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

550 000 PLN (14 474 zł/m2)

2
-
38 m2
1976
15669763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23621328 15669763 CZYŻYNY UL. GAŁCZYŃSKIEGO - WYJĄTKOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedmiotem oferty jest 5 pok. apartament o po...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 653 350 PLN (20 667 zł/m2)

5
-
80 m2
2026
15665887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23582689 15665887 CZYŻYNY UL. GAŁCZYŃSKIEGO - WYJĄTKOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedmiotem oferty jest 5 pok. apartament o ...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 411 460 PLN (17 643 zł/m2)

5
-
80 m2
2026
15744061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25035348 15744061 2 pokoje o pow. 45 m 2 blisko centrum i krakowskich uczelni Oferujemy na sprzedaż lokalmieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45 m², usytuowane w zadbanej kamienicy przy ul. Fryderyka Chopina - w bliskim sąsiedztwie krakowskich wyżs...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

399 000 PLN (8 867 zł/m2)

2
-
45 m2
1936
15892302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898744 15892302 Sprzedam widokowe, 3-pokojowe mieszkanie na Masarskiej 8 ostatnie piętro miejsce garażowe, z balkonu widok na Wawel. Tylko w naszym Biurze, mamy klucze do nieruchomości. Do sprzedaży mam przyjemność zaprezentować 3-po...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 459 000 PLN (25 155 zł/m2)

3
-
58 m2
2016
15892421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898728 15892421 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

713 400 PLN (12 092 zł/m2)

4
-
59 m2
2026
15892344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898727 15892344 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

709 440 PLN (12 024 zł/m2)

4
-
59 m2
2026
15892343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898722 15892343 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkaniach W ofer...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

659 358 PLN (12 680 zł/m2)

3
-
52 m2
2026
15892390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898698 15892390 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkaniach W ofer...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

488 106 PLN (13 946 zł/m2)

2
-
35 m2
2026
15892412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898690 15892412 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

560 418 PLN (13 343 zł/m2)

2
-
42 m2
2026
15892240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898668 15892240 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 036 422 PLN (18 183 zł/m2)

3
-
57 m2
2027