• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Chrzanów Stella

Znalezionych ofert: 15

15273489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14416441 15273489 Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 50,53 m 2 , w stanie developerskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską. Mieszkanie zlokalizowane na parterze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enklawie, ...

Chrzanów (Stella) (Małopolskie, gm. Chrzanów)

353 710 PLN (7 074 zł/m2)

2
-
50 m2
2022
15266585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14236082 15266585 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską Mieszkanie w Chrzanowie zlokalizowane na 3.piętrze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enklawie, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Budynek p...

Chrzanów (Stella) (Małopolskie, gm. Chrzanów)

411 715 PLN (6 749 zł/m2)

2
-
61 m2
2022
15266184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14227596 15266184 Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 61,06 m 2 , w stanie developerskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską w cenie. Budynek usytuowany jest w otoczeniu dużej ilości zieleni , z licznymi t...

Chrzanów (Stella) (Małopolskie, gm. Chrzanów)

409 102 PLN (6 707 zł/m2)

2
-
61 m2
2022