• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Bronowice

Znalezionych ofert: 282

15811038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26426941 15811038 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 115,1 m² , położone na 3. piętrze budynku z 1997 roku , zlokalizowanego w Krakowie, w dzielnicy Bronowice , przy ul. Zaczarowane Koło . T...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 549 000 PLN (13 470 zł/m2)

5
-
115 m2
1997
15830268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26666422 15830268 KOMFORTOWE MIESZKANIE 34 POKOJOWE DLA RODZINY LUB PARY 2 ŁAZIENKI DUŻY TARAS PARKING I KOMÓRKA. UL. WIZJONERÓW, BRONOWICE MAŁE. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5m² , z...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 200 000 PLN (16 438 zł/m2)

3
-
73 m2
2022
15870776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27438980 15870776 Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie Bronowice, ul. Stańczyka 22 Salwator City Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w 8-piętrowym budynku z windą , na tereni...

Kraków (Bronowice), Stańczyka

1 190 000 PLN (14 000 zł/m2)

4
1
85 m2
2010
15852223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27026100 15852223 Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m², położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1967 roku, przy ul. Czerwieńskiego w Krakowie (dzielnica Bronowice- Azory). Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ i...

Kraków (Bronowice), Czerwieńskiego

730 000 PLN (13 519 zł/m2)

3
1
54 m2
1967
15849046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26957381 15849046 Wyjątkowa oferta dla osób, które szukają mieszkania z potencjałem zlokalizowanego w centrum miasta. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze kameralnego budynku z lat 60., otoczonego zielenią i sąsiad...

Kraków (Bronowice), Kaspra Żelechowskiego

780 000 PLN (15 600 zł/m2)

2
1
50 m2
1959
15893092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899801 15893092 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

695 200 PLN (16 167 zł/m2)

2
-
43 m2
2027
15893091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899800 15893091 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

915 705 PLN (15 520 zł/m2)

3
-
59 m2
2027
15893090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899799 15893090 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

915 705 PLN (15 520 zł/m2)

3
-
59 m2
2027
15893089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899798 15893089 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

697 280 PLN (16 216 zł/m2)

2
-
43 m2
2027
15893021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899713 15893021 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

759 382 PLN (19 984 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15893019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899712 15893019 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

884 461 PLN (17 009 zł/m2)

2
-
52 m2
2026
15893017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899708 15893017 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 046 174 PLN (18 354 zł/m2)

3
-
57 m2
2026