• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Dębniki

Znalezionych ofert: 339

15280239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14609313 15280239 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Ruczaj ul. Piltza Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 42,5 m², położone na wysokim parterze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku z 2014 ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

688 000 PLN (16 381 zł/m2)

2
-
42 m2
2012
15535359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe, po remoncie, wyposażone 20722317 15535359 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa - na Starych Dębnikach. To propozycja dla osób ceniących kameralny klimat, niską zabudowę oraz bliskość...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (16 639 zł/m2)

2
1
36 m2
1930
15884390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27700380 15884390 Ruczaj! Atrakcyjne dwupoziomowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 64,6 m2 z dwoma łazienkami, garderobą, balkonem i piwnicą oraz możliwością zakupienia garażu przy ulicy Gutenberga. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. ATUTY! * ja...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

839 000 PLN (13 109 zł/m2)

3
-
64 m2
1999
15503928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20008166 15503928 Mieszkanie na Ruczaju, przy Zakrzówku - idealne do własnej aranżacji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,12 m², zlokalizowane w spokojnej okolicy na Ruczaju, w bezpośrednim sąsiedztwie Zakrzówka. Mieszkanie po...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

830 000 PLN (16 600 zł/m2)

2
-
50 m2
2006
15893251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27906308 15893251 *zdjęcia należą do właściciela oferty. RUCZAJ - KOBIERZYŃSKA - MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM - CICHA OKOLICA KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Dębniki, w spokojnej części Ruczaju, przy ul...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

999 000 PLN (14 691 zł/m2)

3
-
68 m2
2025
15598658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22147314 15598658 Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 74,6 m2 z dwoma balkonamitarasami oraz możliwością zakupienia miejsca postojowego w centrum osiedla Ruczaj przy ulicy Raciborskiej. Biuro dysponuje kluczami - elastyczne możliwości prezentacji. ATUTY! ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

949 000 PLN (12 824 zł/m2)

3
-
74 m2
2006
15662082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23493526 15662082 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m², zlokalizowane na 3. piętrze w 5-piętrowym bloku z lat 60. przy ul. Michała Bałuckiego, w sercu krakowskich Dębnik.Miejsce to jest doskonale skomunikowane z resztą miasta - zaledwie 900 metrów dz...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

880 000 PLN (17 255 zł/m2)

2
1
51 m2
1961
14123397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 2438447 14123397 Sprzedam 2-pok mieszkanie na Ruczaju, ul Piltza, widok na zieleń z dużego balkonu Do sprzedaży oferuję ładnie wykończone 2-pok. mieszkanie usytuowane na 3.piętrze w 4-piętrowym budynku z 2011 r.z windą cichobieżną przy ul. Piltza. Budy...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

679 500 PLN (16 573 zł/m2)

2
-
41 m2
2011
15893023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899715 15893023 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

543 942 PLN (19 427 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15893015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899706 15893015 Mieszkanie z ogródkiem w kameralnym budynku - 2 miejsca, wysoki standard Do sprzedaży na rynku pierwotnym oferujemy jedno z dwóch mieszkań w budynku dwulokalowym, zlokalizowanym w południowej części Krakowa, w osiedlu...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

889 000 PLN (13 677 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15893010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899702 15893010 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 252 940 PLN (15 860 zł/m2)

3
-
79 m2
2025
15893008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899700 15893008 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

631 626 PLN (20 375 zł/m2)

1
-
31 m2
2025