• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Nowa Huta

Znalezionych ofert: 94

15863692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27254997 15863692 Na sprzedaż 3-pokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 65 m 2 , położone na II piętrze kameralnego budynku z lat '50. Nieruchomość posiada przypisaną do mieszkania piwnicę o powierzchni ok. 3 m 2 . Specyfikacja mieszkania: - 3 p...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (13 062 zł/m2)

3
-
65 m2
1950
15893184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27903025 15893184 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,8m2 - Osiedle Teatralne, Nowa Huta Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o pow 68,8 m2 zlokalizowanego w sercu Nowej Huty - na osiedlu Teatralnym. Lokal mieści się na wy...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

990 000 PLN (14 559 zł/m2)

3
-
68 m2
1955
15870839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27441055 15870839 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! 2-pokojowe mieszkanie 1 piętro Os. Sportowe Nowa Huta Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe, położone na pierwszym piętrze kameralnego, niskiego budynku z cegły z około 1951 roku, zlokalizowanego na ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

585 000 PLN (11 939 zł/m2)

2
-
49 m2
1951
15868762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27390202 15868762 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bulwarowej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Kraków, Huta, lata 50-te, budown...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (14 563 zł/m2)

3
1
48 m2
1956
15859038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27160966 15859038 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Placu Centralnego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie w Krakowie, rejon Placu Centralnego, Hut...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

519 000 PLN (11 043 zł/m2)

3
1
47 m2
1956
15718148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24547478 15718148 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ronda gen. Maczka.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Krowodrza, okolice Ronda Gen....

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

499 999 PLN (13 513 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15706655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24307226 15706655 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Ronda Piastowskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż kawalerka rejon Ronda Piastowskiego, KrakówOferuj...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

340 000 PLN (17 000 zł/m2)

1
-
20 m2
1970
15540163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20829150 15540163 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Ronda gen. Maczka.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 44 m okolice Ronda Gen. Macz...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

678 000 PLN (15 409 zł/m2)

3
-
44 m2
1970
15409343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17904620 15409343 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Piasta Kołodzieja.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i garażem Mist...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

799 000 PLN (15 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2020
15400626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17701655 15400626 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Ronda Piastowskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 57 m z balkonem okolice Ro...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

870 000 PLN (15 263 zł/m2)

3
-
57 m2
1976
15829581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26639332 15829581 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Piasta Kołodzieja.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe ok. 29,5 m, w pobliżu pęt...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

469 000 PLN (16 172 zł/m2)

1
1
29 m2
2016
15808292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26384584 15808292 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Centralnej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Mieszkanie z balkonem, osobną kuchnią i łazienką.Na sprzedaż funkc...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

495 000 PLN (12 073 zł/m2)

1
1
41 m2
1999