• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Podgórze

Znalezionych ofert: 229

15730544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24781391 15730544 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, luksusowy i przestronny penthouse - wykończony w najwyższej jakości materiałów. Rozkład apartamentu: mieszkanie położone jest na 4 piętrze w 4 piętrowy...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 000 PLN (15 556 zł/m2)

4
-
180 m2
2010
15890136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27872064 15890136 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Krakowa - Płaszowa ul. Ks. Ignacego Stoszki. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 2-piętrowym budynku (bez windy) ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

834 400 PLN (14 900 zł/m2)

2
-
56 m2
2007
15892926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899615 15892926 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

740 941 PLN (11 399 zł/m2)

3
-
65 m2
2027
15892865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899617 15892865 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

754 055 PLN (11 601 zł/m2)

3
-
65 m2
2027
15892927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899619 15892927 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

754 055 PLN (11 601 zł/m2)

3
-
65 m2
2027
15892864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899616 15892864 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

924 679 PLN (11 416 zł/m2)

4
-
81 m2
2027
15892928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899620 15892928 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

577 533 PLN (12 288 zł/m2)

2
-
47 m2
2027
15892866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899618 15892866 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

760 612 PLN (11 702 zł/m2)

3
-
65 m2
2027
15892590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899315 15892590 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

747 498 PLN (11 500 zł/m2)

3
-
65 m2
2027
15892527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899313 15892527 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

932 862 PLN (11 517 zł/m2)

4
-
81 m2
2027
15892739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899310 15892739 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

582 056 PLN (12 653 zł/m2)

2
-
46 m2
2027
15892589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899309 15892589 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

693 889 PLN (11 964 zł/m2)

2
-
58 m2
2027