• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Prądnik Czerwony

Znalezionych ofert: 75

15848898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26951196 15848898 4 POKOJE Z BALKONEM, UL. BOHOMOLCA - PRĄDNIK CZERWONY Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie z balkonem (ekspozycja płn-zach) o pow. 79,46 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku z windą. Osiedle ogrodzone, monitorowane. Miejsca postojowe tylko dla...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 498 000 PLN (18 962 zł/m2)

4
-
79 m2
2018
15891740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897741 15891740 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektarow...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 134 000 PLN (15 324 zł/m2)

4
-
74 m2
2023
15891462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897738 15891462 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hekta...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 370 000 PLN (17 792 zł/m2)

4
-
77 m2
2023
15891554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897737 15891554 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektaro...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 150 000 PLN (17 917 zł/m2)

4
-
120 m2
2023
15891647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897739 15891647 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektarow...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 338 000 PLN (14 867 zł/m2)

3
-
90 m2
2023
15559620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21292511 15559620 *Zdjęcia należą do właściciela oferty PRĄDNIK CZERWONY - UL. POWSTAŃCÓW Funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji! Na powierzchni 46 m2 znajdują się 3 oddzielne pokoje o powierzchni 16, 9 i 6m2. Z najwięks...

Kraków (Kraków prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

650 000 PLN (14 444 zł/m2)

3
-
45 m2
1985
15587702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21917483 15587702 Przedstawiam do sprzedaży przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu przy ul. Rezedowej w Krakowie. W budynku nie ma gazu! Sam lokal posiada 62 m2 powierzchni użytkowej i składa się na dolnym poziomie z: pokoju z ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

867 000 PLN (13 984 zł/m2)

3
1
62 m2
1998
15870182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27422911 15870182 Dodatkowo: duży balkon, duża piwnica, nie ma windy; Rozkład: dwustronny, jasny, korzystny układ, pokoje nieprzechodnie, ustawne; Prezentujemy mieszkanie na sprzedaż na ul. Włodkowica w Krakowie! Jeśli szukasz własnego kąta w świetnej lokalizacji lu...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

630 000 PLN (12 600 zł/m2)

2
1
50 m2
-
15542187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20872224 15542187 Przestronne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 49,6 m2 z oddzielną jasną kuchnią, dużym balkonem z widokiem na panoramę i zieleń oraz piwnicą przy ulicy Fiołkowej. ATUTY! * atrakcyjna lokalizacja * funkcjonalny układ * jasne, przestronne * duży...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

800 000 PLN (16 327 zł/m2)

2
-
49 m2
2002
15857454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27122275 15857454 Tylko u nas w biurze. Wysokość pomieszczeń ogródek miejsce garażowe NOHO - Młyny Mogilska. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim na prestiżowym osiedlu - Kraków, Młyny Mogilska. Prestiżowe osiedle w Krakowie usytuowane przy u...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

895 000 PLN (20 341 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
15597391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22117597 15597391 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ O POWIERZCHNI 36,80 M2 ZNAJDUJĄCE SIĘ PRZY UL. MŁYŃSKIEJ BOCZNEJ W DZIELNICY PRĄDNIK CZERWONY OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI DANAX MIESZKANIE Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 3...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

499 000 PLN (13 861 zł/m2)

2
-
36 m2
1968
15825735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26647400 15825735 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektarow...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 134 000 PLN (15 324 zł/m2)

4
-
74 m2
2023