• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Prokocim-Bieżanów

Znalezionych ofert: 229

15476988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19420152 15476988 Stylowe mieszkanie na sprzedaż - gotowe do wprowadzenia się! Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży nowoczesnego, niezamieszkałego mieszkania w prestiżowej lokalizacji przy ul. Henryka i Karola Czeczów w Krakowie o powierzch...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

948 000 PLN (15 290 zł/m2)

3
-
62 m2
2023
15892163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898239 15892163 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

643 659 PLN (12 378 zł/m2)

3
-
52 m2
2026
15892206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898241 15892206 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

643 659 PLN (12 378 zł/m2)

3
-
52 m2
2026
15892205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898238 15892205 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

625 086 PLN (12 757 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15892161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898235 15892161 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

624 330 PLN (12 741 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15892203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898234 15892203 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

622 062 PLN (12 695 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15892207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898242 15892207 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

650 916 PLN (12 518 zł/m2)

3
-
52 m2
2026
15892164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898240 15892164 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

650 916 PLN (12 518 zł/m2)

3
-
52 m2
2026
15892204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898236 15892204 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

624 330 PLN (12 741 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15892165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898243 15892165 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

713 400 PLN (12 092 zł/m2)

4
-
59 m2
2026
15892162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898237 15892162 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

625 086 PLN (12 757 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15892208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898244 15892208 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkaniach W ofer...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

716 760 PLN (12 148 zł/m2)

4
-
59 m2
2026