• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Stare Miasto

Znalezionych ofert: 144

15154802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11140709 15154802 Możliwość prezentacji oferty on-line za pomocą wirtualnej wizyty https:panoramy.galactica.plvirgo227236 Oferujemy do sprzedania ustawne, przytulne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul.Krowoderskiej. Mieszkanie usytuowanie jest n...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 418 000 PLN (19 162 zł/m2)

3
-
74 m2
1988
15637462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22984065 15637462 KRAKÓW STARE MIASTOKAZIMIERZ - BLISKO CENTRUM KRAKOWA! OK. 7 8 m2 mieszkanie do generalnego remontu ! Doskonale nadaje dla singla, pary jak się również jako inwestycja pod najem długo...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 698 000 PLN (22 946 zł/m2)

3
-
74 m2
1912
15640472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23066358 15640472 KRAKÓW STARE MIASTOKAZIMIERZ - BLISKO CENTRUM KRAKOWA! OK. 26,07 m2 mieszkanie do generalnego remontu! Doskonale nadaje dla singla, pary jak się również jako inwestycja pod najem długo lub kr&oac...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

614 000 PLN (23 615 zł/m2)

1
-
26 m2
1912
15507139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20094115 15507139 Sprzedam gustownie wykończone, 2-pok mieszkanie (2 niezależne pokoje) w bliskim sąsiedztwie Placu Nowego. Możesz kupić działający biznes Do sprzedania mam przyjemność zaprezentować przestronne, 2-pok. mieszkanie o pow. 48,18 m 2 usytuowane na ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 050 000 PLN (21 875 zł/m2)

2
-
48 m2
1801
15372003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17044028 15372003 ZAPRASZAM DO ZAMIESZKANIA NA ULICY WENECJA. Okolica jest wręcz wymarzona dla każdego, kto chce zamieszkać blisko Rynku Głównego, Plant, Błoni i wszystkich atrakcji jakie niesie ze sobą Stare Miasto. Mieszkając w Centrum miasta można mieć ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 799 000 PLN (20 919 zł/m2)

3
-
86 m2
1940
15760308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25354155 15760308 Luksusowe mieszkanie z tarasem w sercu Krakowa - 7 minut spacerem do Rynku Głównego * Zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone na parterze eleganckiej kami...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 000 PLN (30 556 zł/m2)

3
-
72 m2
2000
15891912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897640 15891912 Dwupoziomowe mieszkanie na Kazimierzu - 3 pokoje, ponad 60 m² po podłodze Oferta sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o pow. 42,53 m2 (po podłodze ponad 60m2 ) na krakowskim Kazimierzu. Mieszkanie z możliwością wewnętrznego ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

930 000 PLN (22 143 zł/m2)

3
-
42 m2
1930
13893220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 2200138 13893220 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Mieszkanie w oficynie z pięknym widokiem na ogród Mehoffera znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 284 500 PLN (35 681 zł/m2)

1
1
36 m2
1908
13893221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 2200121 13893221 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 972 500 PLN (35 155 zł/m2)

5
1
113 m2
1908
14695383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25245 14695383 Na sprzedaż apartament przy Krowoderskiej o powierzchni 151 m2. Apartament znajduje się w kamienicy z lat dwudziestych, mieści się na 4 piętrze w 5 kondygnacyjnym budynku bez windy.Mieszkanie to świetna inwestycja do zamieszkania lub na wynajem. W ch...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 750 000 PLN (11 589 zł/m2)

6
2
151 m2
1920
13893222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2200126 13893222 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 264 500 PLN (35 383 zł/m2)

3
1
64 m2
1908
13893190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 2200091 13893190 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 515 500 PLN (35 244 zł/m2)

1
1
43 m2
1908