• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Zwierzyniec

Znalezionych ofert: 19

15888299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27808973 15888299 2 pokoje ul. Krasińskiego przy Jubilacie Wawel wysoki parter balkon inwestycyjne Układ i powierzchnia: - 2 pokoje z aneksem kuchennym; - 47,52 m² powierzchni; - wysoki parter w kamienicy; - salon z aneksem kuchennym; - sypialnia z ...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

689 000 PLN (14 660 zł/m2)

2
-
47 m2
1922
15893558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27914281 15893558 ul. Królowej Jadwigi Park Decjusza Garaż 20 m Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Królowej Jadwigi - w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części miasta, t...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 364 500 PLN (20 992 zł/m2)

3
-
65 m2
2000
15774754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25657753 15774754 Nowoczesna kawalerka z dwoma balkonami - Zwierzyniec Na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie o powierzchni 38,5m2, położone na 2 piętrze kameralnego apartamentowca z 2020 roku. Najważniejsze atuty nieruchomości: - mieszkanie narożne, bardzo d...

Kraków (Zwierzyniec), Borowego

930 000 PLN (24 474 zł/m2)

1
1
38 m2
2020
15507098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20092215 15507098 Wyjątkowy apartament z ogrodem - Wola Justowska, ul. Wiosenna Oferujemy na sprzedaż elegancki apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa - na Woli Justowskiej przy ul. Wiosennej. Nieruchomość wyr&oa...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 000 PLN (17 606 zł/m2)

2
-
71 m2
2009
15753811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25215198 15753811 BARDZO ŁADNE 2-POKOJOWE Z PIĘKNYM KAMERALNYM OGRODEM WOLA JUSTOWSKA LOKALIZACJA, BUDYNEK Mamy przyjemność zaprezentować bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 51,54 m2, położone na parterze budynku przy ulicy Ni...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 030 000 PLN (20 196 zł/m2)

2
-
51 m2
2004
15891896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897525 15891896 Szanowni Państwo, Mam przyjemność zaprezentować nową prestiżową inwestycję w Krakowie, w dzielnicy Wola Justowska. Jest to oferta, która może zainteresować osoby stawiające na pierwszym miejscu komfort i prywatność. Lokalizacja ...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 176 475 PLN (17 552 zł/m2)

4
-
124 m2
2023
15891803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897524 15891803 Szanowni Państwo, Mam przyjemność zaprezentować nową prestiżową inwestycję w Krakowie, w dzielnicy Wola Justowska. Jest to oferta, która może zainteresować osoby stawiające na pierwszym miejscu komfort i prywatność. Lokalizacja ...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 186 975 PLN (17 637 zł/m2)

4
-
124 m2
2023
15888729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27821485 15888729 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych części Krakowa – na Bielanach, w kameralnym budynku otoczonym terenami zielonymi i niską zabudową.Drugie, osta...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

799 000 PLN (15 365 zł/m2)

3
-
52 m2
-
15822962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26580687 15822962 Wyjątkowe, atrakcyjne dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie 82,86 m2 z 2 balkonami, przynależnym ogródkiem i miejscem postojowym (w cenie) w kameralnej inwestycji przy ulicy Becka. ATUTY! * prestiżowa lokalizacja * kameralna inwestycja * namiast...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 550 000 PLN (18 902 zł/m2)

4
-
82 m2
2020
15872109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27485592 15872109 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIEleganckie mieszkanie w sercu Salwatora - 98 m² Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 98 m², położone na 3 piętrze kameralnej kamienicy w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 000 PLN (21 429 zł/m2)

3
-
98 m2
1930
15562710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21382145 15562710 Wyjątkowy apartament z ogrodem - Wola Justowska, ul. Wiosenna Oferujemy na sprzedaż elegancki apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa - na Woli Justowskiej przy ul. Wiosennej. Nieruchomość wyr&oa...

Kraków (Zwierzyniec), Wiosenna

1 250 000 PLN (17 606 zł/m2)

2
1
71 m2
2009
15800874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26223359 15800874 Mieszkanie 5-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 103,42 m2, z dwoma balkonami, usytuowane na pierwszym piętrze bliźniaka położonego przy spokojnej ulicy Emaus. ATUTY! * funkcjonalny układ pomieszczeń, dobrze doświetlone * dwupoziom...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 550 000 PLN (15 049 zł/m2)

5
-
103 m2
2022