• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15858153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27139991 15858153 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Imbramowskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż 2-pokojwe mieszkanie rejon Placu Imbramowskiego, KrakówO...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

490 000 PLN (13 611 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15844601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26841795 15844601 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Mazowieckiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie okolice ul. Kujawskiej i Mazowieckiej.Ofe...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN (21 800 zł/m2)

1
1
25 m2
1960
15826924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26639327 15826924 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Urzędniczej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż unikatowe mieszkanie Krowodrza Czarna WieśOferujemy ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

880 000 PLN (16 604 zł/m2)

2
1
53 m2
1960
15812299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26474968 15812299 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Cieszyńskiej i Nowego Kleparza..Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż wykończony, gotowy do wprowadzeni...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

275 000 PLN (18 333 zł/m2)

1
1
15 m2
1950
15792559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26022163 15792559 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Azory, w pobliżu ul. Palacha i Makowskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie os. Azory, budowni...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 099 000 PLN (15 055 zł/m2)

4
1
73 m2
1968
15780886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25814572 15780886 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bobrzyńskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią i balkone...

Kraków (Kraków) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (13 311 zł/m2)

2
1
45 m2
2001
15772760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25619801 15772760 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Zachodniej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem r...

Kraków (Kraków) (Małopolskie, gm. Kraków)

806 000 PLN (13 000 zł/m2)

3
1
62 m2
1991
15729545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24765039 15729545 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Piłsudskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż apartament 2-pokojowy, 59 m luksusowy budynek z recepcją,...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 499 000 PLN (25 407 zł/m2)

2
-
59 m2
2010
15729528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24764462 15729528 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Ruczaj.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 49,5 m podzielone na dwa niezależne lokale RuczajLokal...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

716 000 PLN (14 612 zł/m2)

2
-
49 m2
2008
15728657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24751147 15728657 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Sarego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 75 m, centrum Krakowa, ul. SaregoOfe...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 449 000 PLN (19 320 zł/m2)

3
-
75 m2
1890
15728655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24751145 15728655 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. św. Wawrzyńca.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 89 m, Kazimierz, ul. św. Wawr...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 400 000 PLN (15 730 zł/m2)

3
-
89 m2
-
15718045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24545248 15718045 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Janowa Wola.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Stare Podgórze, Krak...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

627 000 PLN (13 340 zł/m2)

2
-
47 m2
1970