• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Maków Podhalański Jodłowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Podhalański, Maków i Jodłowa

Znaleźliśmy 4,441 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Małopolskie

15892207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898242 15892207 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

650 916 PLN (12 518 zł/m2)

3
-
52 m2
2026
15892164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898240 15892164 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

650 916 PLN (12 518 zł/m2)

3
-
52 m2
2026
15892204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898236 15892204 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

624 330 PLN (12 741 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15890865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883522 15890865 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

469 920 PLN (9 790 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15873046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27511166 15873046 Na sprzedaż kawalerka położona na 10. piętrze w budynku na osiedlu Widok przy ul. Na Błonie 9A. Mieszkanie wyróżnia się przepięknym, otwartym widokiem na Tatry, który stanowi jego ogromny atut i zapewnia wyjątkowy klimat na co dzień.Lokal posiada fun...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

399 000 PLN (13 349 zł/m2)

1
1
29.89 m2
1974
15872489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mościce, ul.Akacjowa, 2 pokojowe z balkonem w bloku po termomodernizacji 27495488 15872489 Tarnów - Mościce w, ul.AkacjowaDo sprzedania 2- pokojowe mieszkanie w Mościcach- o pow. 63 m2- 1 pietro budynku z cegły, po termomodernizacji  - z balkonem- 2 duże pokoje, kuchnia ze spiżarką i dużym oknem, łazienka, wc, przedpokój-...

Tarnów, Akacjowa

360 000 PLN (5 714 zł/m2)

2
1
63 m2
-
15629243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22825089 15629243 Interesująca nieruchomość przy ulicy Moniuszki! Do sprzedania mieszkanie w domu typu bliźniak na Osiedlu Oficerskim. Nieruchomość ma uregulowany stan prawny, wydzieloną księgę wieczystą i kilka "bonusów" czynią...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 900 000 PLN (13 014 zł/m2)

4
-
146 m2
1974
15533709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20680649 15533709 Twoje wymarzone 2 pokoje w sercu Podgórza - 3 min od centrum! Na sprzedaż stylowe 2-pokojowe mieszkanie w urokliwej kamienicy przy ul. Mitery - w sercu modnego i dobrze skomunikowanego Podgórza. Zaledwie 3 minuty od centrum...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

689 000 PLN (19 686 zł/m2)

2
-
35 m2
1938
15391927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17524643 15391927 *zdjęcia należą do właściciela oferty Wolne mieszkania w nowej inwestycji! Do sprzedania mieszkania w nowej inwestycji przy ulicy Pasternik w Wieliczce , wykończone w standardzie deweloperskim - instalacje wewnętrzne, wylewki, ty...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

768 000 PLN (9 600 zł/m2)

3
-
80 m2
2023
15881327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27629100 15881327 Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design z doskonałą lokalizacją? To wyjątkowe, 2-pokojowe lokum o powierzchni 42 m² na krakowskich Bieńczycach (Nowa Huta) jest idealną propozycją dla par, rodzin z dzieckiem lub osób ceniących p...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

600 000 PLN (14 286 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15819420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641548 15819420 Mieszkanie z potencjałem w centrum Tarnowa – ul. Lwowska 32 m² Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? A może inwestycji w świetnej lokalizacji? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Na sprzedaż 32-metrowe mieszkanie poł...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

249 000 PLN (7 781 zł/m2)

2
1
32 m2
-
15877505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27571112 15877505 Na sprzedaż apartament usytuowany w malowniczej miejscowości Kościelisko, przy ul. Strzelców Podhalańskich 42. Rynek wtórny, budynek oddany do użytku w 2013 roku. Ten niezamieszkany lokal jest gotowy na przyjęcie nowych mieszkańców, oferując komfort ...

Kościelisko (Małopolskie, gm. Kościelisko)

499 900 PLN (21 164 zł/m2)

1
-
23.62 m2
2013