• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Proszowice Królewska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Proszowice i Królewska

Znaleźliśmy 4,440 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Małopolskie

15863945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27258821 15863945 Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą, która jest jedyną, aktualnie dostępną taką na rynku. Budynek jest gotowy do zamieszkania, oddany do użytku, a 95% mieszkań jest już zamieszkała co pozwoli Państwu uniknąć hałasu sąsiednich remontów, a pon...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 000 PLN (14 294 zł/m2)

3
1
51 m2
2025
15850827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27009109 15850827 REZERWACJA - UMOWA PRZEDWSTĘPNA 2 pokoje 35 m² 10 piętro panoramiczny widok Osiedle Kazimierzowskie Kraków Jasne i przytulne świetne pod wynajem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 35,5 m&sup...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

495 000 PLN (14 143 zł/m2)

2
-
35 m2
1976
15890971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883635 15890971 Oferujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe w Krakowie, dzielnica Bieńczyce, osiedle Strusia. Lokalizacja: Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części Krakowa - Bieńczyce, w otoczeniu pełnej infrastruktury. Najbliższa okolica of...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

645 000 PLN (11 944 zł/m2)

3
-
54 m2
1972
15890966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883623 15890966 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2025
15890936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883620 15890936 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

469 920 PLN (9 790 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15890963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883617 15890963 Nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem - przestrzeń dla aktywnego singla o pow. 48,95 m² Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,95 m² , położone na 2 piętrze w dwupiętrowej...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

474 815 PLN (9 892 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15890962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883615 15890962 ​​​​​​​ Przestronne mieszkanie blisko centrum i komunikacji idealne dla studentów - 62,05 m² Tarnów, ul. Skrzyszowska, Osiedle „Nowa Pradolina” Przedsprzedaż ruszyła! Na sprze...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

495 780 PLN (7 996 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15890961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883614 15890961 Nowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 81,38 m², Tarnów, ul. Skrzyszowska Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,38 m² z prywatnym ogródkiem 32,30 m². Lokal...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2025
15890958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883608 15890958 Przedsprzedaż Promocyjna! Zalety: - Nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub balkonami - Parking w cenie - Ogrzewanie podłogowe, 3-szybowe okna - Blisko centrum Tarnowa i autostrady A4 Tarnów, ul. Skrzyszo...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15890929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883605 15890929 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2025
15841824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26798551 15841824 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Czyżyny - os. Avia. Na sprzedaż oferuję jasne, przestronne i gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym i bardzo popularnym osiedlu Avia przy ul. Orlińskiego w dzielnicy Czyżyny. Lok...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

755 000 PLN (15 408 zł/m2)

2
-
49 m2
2018
15269855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14322025 15269855 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską 30 minut od Krakowa Mieszkanie w Chrzanowie zlokalizowane na 3. piętrze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enklawie, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu....

Chrzanów (Stella) (Małopolskie, gm. Chrzanów)

372 050 PLN (7 020 zł/m2)

2
-
53 m2
2022