• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Tarnów

Znalezionych ofert: 163

15844779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26846081 15844779 DUŻE MIESZKANIE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI! Jeśli szukasz dobrego miejsca do życia z doskonałą lokalizacją w Tarnowie – to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m² z dodatkową piwnicą (5,14 m²...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

399 000 PLN (5 051 zł/m2)

4
-
79 m2
-
15853869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe !!! Oś Zielone !!! 27061445 15853869 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,30 m² położone na 4 piętrze w bloku z cegły z lat 90. Budynek znajduje się na Osiedlu Zielonym w Tarnowie – jednej z popularniejszych i chętnie wybieranych lokalizacji, szczególnie wśród rodzin. Okolica jest sp...

Tarnów, ul. Osiedle Zielone

369 000 PLN (6 554 zł/m2)

3
1
56.3 m2
-
15823670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26604678 15823670 TYLKO U NAS !!! Z przyjemnością prezentujemy przestronne, jasne i niezwykle przytulne mieszkanie , położone w jednej z najbardziej lubianych i cenionych części miasta Tarnów - w dzielnicy Piaskówka , przy ul. Romanowicz...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

370 000 PLN (5 873 zł/m2)

3
-
63 m2
1990
15610309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22405668 15610309 Mieszkanie w kamienicy – ul. Ujejskiego, Tarnów Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79 m², położone w zabytkowej kamienicy w samym centrum Tarnowa.Nieruchomość idealna dla osób ceniących klimat historycznych budynków, bliskość infrastruk...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

499 000 PLN (6 277 zł/m2)

3
1
79.5 m2
1938
15848061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26931498 15848061 Marzysz o miejscu, które daje więcej swobody niż blok, ale nie wymaga tylu obowiązków co dom? Ta nieruchomość to idealny kompromis – przestrzeń, prywatność i nowoczesność w kameralnej zabudowie, gdzie w każdym budynku znajdują się tylko dwa lokale.Mi...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

433 000 PLN (6 706 zł/m2)

3
1
64.57 m2
2026
15845909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26872237 15845909 Szukasz czegoś więcej niż mieszkania w bloku?To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Ta inwestycja to połączenie komfortu domu z funkcjonalnością mieszkania – w kameralnej zabudowie szeregowej, gdzie w każdym...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

432 000 PLN (7 306 zł/m2)

3
1
59.13 m2
2026
15846379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe osiedle !!! parter z ogródkiem !!! ul. Rady Europy !!! 26884519 15846379 Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45,62 m², usytuowane w spokojnej, zielonej części Tarnowa przy ul. Rady Europy. Lokal znajduje się w kameralnej zabudowie z 2015 roku i stanowi doskonałą propozycję dla osób poszu...

Tarnów, ul. Rady Europy

509 000 PLN (11 157 zł/m2)

2
1
45.62 m2
-
15658277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23437627 15658277 Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie w sercu Tarnowa! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, które z przyjemnością zaaranżujesz według swoich potrzeb. Nieruchomość zlokalizowana jest w samym centrum Tarnowa , na part...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

369 000 PLN (9 000 zł/m2)

3
-
41 m2
1976
15614001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22485844 15614001 Biuro Nieruchomości BESTATE zaprasza do zapoznania się z nową ofertą deweloperską - osiedla mieszkaniowego o nazwie "Tarnowskie Sady", zlokalizowanego przy ulicy Szujskiego. W pierwszym etapie zaplanowano budynek z 68 ...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

530 670 PLN (9 827 zł/m2)

3
-
54 m2
2025
15613900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22485843 15613900 Biuro Nieruchomości BESTATE zaprasza do zapoznania się z nową ofertą deweloperską - osiedla mieszkaniowego o nazwie "Tarnowskie Sady", zlokalizowanego przy ulicy Szujskiego. W pierwszym etapie zaplanowano budynek z 68 mieszk...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

292 623 PLN (10 451 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15614059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22485842 15614059 Biuro Nieruchomości BESTATE zaprasza do zapoznania się z nową ofertą deweloperską - osiedla mieszkaniowego o nazwie "Tarnowskie Sady", zlokalizowanego przy ulicy Szujskiego. W pierwszym etapie zaplanowano budynek z 68 ...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

292 623 PLN (10 451 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15651303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23334874 15651303 TYLKO U NAS !!! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,08 m 2 , położone na czwartym piętrze bloku, przy ul. Do Prochowni w Tarnowie . Mieszkanie składa się z dużego salonu, sypialni; dużej, jasnej kuchni oraz łazienki. W...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

249 500 PLN (5 198 zł/m2)

2
-
48 m2
1980