• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie Nowy Targ

Znalezionych ofert: 15

15787366 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25926914 15787366 Dostępne od zaraz!Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Nowego Targu przy ul. Augustyna Suskiego. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort, bliskość natury i szybk...

Nowy Targ (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

1 500 PLN (41 zł/m2)

2
1
37 m2
-
15699894 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 24178398 15699894 Dodatkowo: balkon, domofon, taras; Rozkład: korzystny układ, jasny, słoneczne, widokowe; Oferujemy do wynajęcia przestronne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 115 m2 , zlokalizowane na kameralnym osiedlu w sercu Nowego Targu. To wyjąt...

Nowy Targ (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

5 800 PLN (50 zł/m2)

4
1
115 m2
-
15782631 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25845858 15782631 Wynajmij przestronny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w sercu malowniczego Nowego Targu, przy ulicy Rynek 32. Ta wyjątkowa nieruchomość z rynku wtórnego oferuje podstawowe standardy, które idealnie nadają się dla rozwijających się firm szukający...

Nowy Targ (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

5 000 PLN (40 zł/m2)

11
-
125 m2
-