• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie Wieliczka

Znalezionych ofert: 7

15836800 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26721719 15836800 Do wynajęcia nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie w domu wolnostojącym na 7-arowej działce - wysoki standard, tylko 2,4 km od Rynku w Wieliczce Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na wynajem wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie usytu...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

4 500 PLN (61 zł/m2)

3
-
74 m2
2025
15810358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26408074 15810358 Nowoczesny dom wolnostojący do wynajęcia - 6 pokoi, wysoki standard, tylko 2,4 km od Rynku w Wieliczce Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje do wynajęcia wyjątkowy, nigdy wcześniej niezamieszkany dom wolnostojący , zaprojektowan...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

8 500 PLN (53 zł/m2)

6
2
160 m2
2025
15886677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27763836 15886677 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze (winda) czteropiętrowego bloku przy ul. Władysława Jagiełły w Wieliczce. Przestronny salon z wyjściem na balkon. Oddzielna sypialnia z balkonem oraz druga mniejsza sypialnia. Aneks kuchenny w...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

2 700 PLN (57 zł/m2)

3
1
47 m2
2019
13568868 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 1873607 13568868 wynajmiemy murowany budynek znajdujący się w Wieliczce niedaleko kopalni soli. Lokal składa się z części magazynowej ok 90 m2 oraz pomieszczenia biurowego socjalnego oraz natrysku toalety. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń magazynowych do których...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

4 500 PLN (38 zł/m2)

11
-
120 m2
-
15654508 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23372373 15654508 Do wynajmu biurowiec z zapleczem socjalnym, o pow. 306 mkw. Obiekt położony blisko centrum Wieliczki. Atuty staranna aranżacja pomieszczeń odnowionych 3 lata temu. funkcjonalny układ z przynależną działką na której jest możliwość zaparkowania...

Wieliczka (Lekarka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

23 868 PLN (78 zł/m2)

11
-
306 m2
-
15814829 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26643869 15814829 Rozkład: antresola, do własnej aranżacji, jednostronny, typu studio, ustawne; Budynek: kamienica; Standard: W dobrym stanie; W pobliżu: apteki, banki, bankomat, dworzec PKP, Kopalnia Soli, kościół, muzeum Żup Krakowskich, ośrodek zdrowia, park, plac ...

Wieliczka (Centrum) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 100 PLN (79 zł/m2)

11
1
14 m2
-
15772818 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25621680 15772818 N20 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować świeżo wyremontowany lokal na wynajem o powierzchni 60 m², położony w kameralnej i spokojnej części os. Lekarka w Wieliczce. To nowy, komfortowy lokal, który znajduje się na parterze od...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

3 900 PLN (65 zł/m2)

11
-
60 m2
1990